İbrahim Tatlıses'ten Reza Zarrab'a destek

İbrahim Tatlıses'ten Reza Zarrab'a destek

İbrahim Tatlıses, rüşvet ve yolsuzluk operasyonunda tutuklanan işadamı Rıza Sarraf'a destek verdi

22 Aralık 2013, Pazar 13:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, rüşvet ve yolsuzluk operasyonunda tutuklanan işadamı Reza Zarrab’a Twitter hesabından attığı mesajlarla destek verdi.

Zarrab'ın kanser hastası olabileceğini söyleyen Tatlıses şunları yazdı:

Reza benim çok önemli bir dostumdur. Bunu da söylemekten gurur duyarım. Reza'nın hasta olduğu doğrudur. Benimle telefonla konuştuğunda olay olmadan iki gün önceydi konuştuk yani. Reza ajitasyon yapmıyor. Zaten Reza'nın tarzı değildir acıtasyon. O Benim candan öte dostumdur..

Muazez Abacı, ben ve Cenk Eren bir yarışma programı yapıyorduk orda bir yarışmacının evi yoktu ve Reza'ya söyledim 'Emrin olur' dedi ve aldık!

Reza bu konularda bir tanedir, yardımı sever eğer hastayım demişse yalan söylemez doğrudur. Panik atağı olan bir arkadaşımdır...!!!
Olaylar olmadan iki gün önce telefonla konuştuk kanser teşhis ettiler ben de fazla büyütme dedim telefonlarımız dinlenmişse bunlar vardır..!

'KANSERİM' DEMİŞTİ

Reza Zarrab, ifadesinde, “Benim böbrek üstümde tümörüm vardır. Kanser teşhisi konuldu. Bu 4 günlük süreç içerisinde Haseki’ye sevk edildim. 4 gün içinde bunun 1 cm büyüdüğü anlaşıldı. Benim buna acilen müdahale ettirip kemoterapi sürecine başlamam gerekiyor” demişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hadise'den flaş 'Kaan Yıldırım' hamlesi