İç çamaşırı ile alışveriş bedava!

İç çamaşırı ile alışveriş bedava!

21 Kasım 2009, Cumartesi 11:11
A A

Rusya'nın Kolomna kentinde bir süper market, elbiselerini çıkararak iç çamaşırıyla markete girenlere ellerinde taşıyabildikleri kadar ürünü bedava verince müşteri akınına uğradı.

Moskova’nın 114 kilometre güneydoğusunda bulunan Kolomna kentindeki bir süper market, üzerindeki elbiseleri çıkararak markete gelen herkesin 2 saat içinde ellerinde taşıyabildikleri kadar ürünü bedava alabileceğini söyleyince izdiham oldu. Marketin Genel Müdürü Dmitry Maslov, yaklaşık 1 yıl önce açtıkları marketin şehirde çok tanınmadığını bunun üzerine böyle bir kampanya düzenlediklerini söyledi.

Maslov, kampanyaya 200 kişinin katıldığını ve bunların yarısından çoğunun erkek olduğunu belirtirken, kampanya öncesi markete günde 1500 müşteri girerken kampanyanın olduğu gün ise 5 bin müşteri ve 2 bin izleyici geldiğini açıkladı. Maslov, daha sonraki günlerde de müşteri sayısının beklenmedik şekilde artığını ve o günden bu yana işlerin düzeldiğini söyledi.

Bu arada o anı cep telefonu ile videoya kaydeden bazı müşteriler ise görüntüleri internet sitelerinde paylaşınca, marketin ünü tüm dünyaya yayıldı.

Siyamend KAÇMAZ/ MOSKOVA, (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.