İçişleri Bakanı Soylu Özel Harekat polislerini ziyaret etti

İçişleri Bakanı Soylu Özel Harekat polislerini ziyaret etti

İçişleri Bakanı Soylu, "Biz yaratılmışların en güzeli olarak nitelendirilen insana hizmet için varız. Onun için bugün bu anlamlı bayram törenini ramazanın bütün huzurunu, öze dokunuşunu milletimizle ve İslam alemiyle beraber kutluyoruz." dedi.

25 Haziran 2017, Pazar 12:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,  Hakkari Çukurca'daki temasları kapsamında Bayraktepe üs bölgesindeki Özel Harekat polislerini ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

Daha sonra 2. Hudut Tugay Komutanlığında askerlerle bir araya gelen Soylu, "Ülkemizin her yerinde ay yıldızlı bayrağın nazlı nazlı dalgalanmasına, Ezan-ı Muhammedi'nin ülkenin semalarında okunmasına canlarımız feda olsun." dedi.Dünyanın bir sabır ve sınav dünyası olduğunu belirten Soylu, şöyle konuştu:

"Biz yaratılmışların en güzeli olarak nitelendirilen insana hizmet için varız. Onun için bugün bu anlamlı bayram törenini, ramazanın bütün huzurunu, öze dokunuşunu milletimizle ve İslam alemiyle beraber kutluyoruz. Allah nice bayramlara ulaşmak nasip etsin. Ailelerinize hürmetlerimizi, saygılarımızı iletiyoruz. Cumhurbaşkanımız, Başbakanımızın sizlere selamları, duaları var. Allah yardımcınız olsun. Her biriniz bizim için pırıl pırıl parlayan yıldız gibisiniz, bizim göz bebeğimizsiniz. Allah sizlerden razı olsun. Allah hep bizimle beraberdir. Bayramınızı kutluyorum."

Soylu, ziyaretin ardından üs bölgelerinde incelemelerde bulundu.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Manisa'daki feci kazadan acı haber! 3 kişi can verdi