İdris Nebi Taşkan, Kıvanç Tatlıtuğ'a benzemeye çalıştığı iddialarına yanıt verdi

Son dönemin yıldızı parlayan oyuncularından olan İdris Nebi Taşkan, sosyal medyada Kıvanç Tatlıtuğ'a benzemeye çalıştığı şeklindeki iddialara cevap verdi.

09 Kasım 2021, Salı 08:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yakın zamanda ekranlara veda eden 'Baht Oyunu' dizisiyle dikkatleri çeken genç oyuncu İdris Nebi Taşkan, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülendi.

Kucağına aldığı köpeği ve yakın arkadaşı işletmeci Kenan Çankaya ile görüntülenen Taşkan, Kıvanç Tatlıtuğ'a benzemeye çalıştığı şeklindeki iddialara yanıt verdi.

24 yaşındaki başarılı oyuncu, görüntüsünün Kıvanç Tatlıtuğ'a benzemesi için özel bir çaba göstermediğini söyledi.

 İdris Nebi Taşkan, şöyle konuştu:

Evet beni Kıvanç abiye benzetenler oluyor, ancak insan insana tabii ki benzer. Özellikle benzeme gibi bir çaba değil tabii bu.

Kıvanç Tatlıtuğ'a tipim benzemesin kariyerim benzesin, başka ne isteyebilirim ki?

Taşkan ayrıca çocukluğundan beri basketbol oynadığını ve son dönemde bir spor salonunda gününün büyük bölümünü boks yaparak geçirdiğini de anlattı.

Milliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre; genç oyuncu, boksun şiddet sporu olarak görülmesine ise tepki gösterip şöyle devam etti: "Boks beni bedenen ve zihnen zinde tutuyor. Orada birbirimizi dövmüyoruz ki, spor yapıyoruz..."

İsteyen herkesle ringde karşılaşırım, isteyen kardeşlerime arkadaşlarıma öğretebilir, yardımcı da olurum. Yeter ki sporun herhangi bir dalına merak salsın gençlerimiz...

Sokakta adam dövmek için boks öğrenilmez. Ben mahalle kültürüyle adabıyla büyüdüm, büyüğümüze saygımız, küçüklerimize sevgimizi eksik etmiyoruz.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Zorlu AVM'de görüntülenen Taşkan, "Yakın zamanda ringlerde olacağım."

"Profesyonel olarak bir boks maçında yer alacağım. Hazırlıklara başladık, çok heyecanlıyım" açıklamasında bulunmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seçkin Özdemir pilot oldu