Iggy Azalea; kalçasına implant mı yaptırdı?

Genç şarkıcı Iggy Azalea bu görüntüsü kafaları karıştırdı. Israrla "kalçama implant yaptırmadım, spor ve doğru beslenme sayesinde böyle görünüyonum" dese de bu görüntüsü olay oldu

08 Aralık 2017, Cuma 10:13
A A

Genç şarkıcı Iggy Azalea, son bir buçuk yıldır kalçasının görüntüsüyle gündemden hiç düşmüyor. 27 yaşındaki şarkıcı önceki akşam da Batı Hollywood'da çıktığı gece gezmesinde görüntülendi.

Sırt ve göğüs dekoltesiyle dikkat çeken dar bir elbise giyen Azalea'nın görüntüsü, kalçasına implant yaptırdığı iddialarını bir kez daha gündeme getirdi.

Bir süre fotoğrafçıların görüntü almasına izin veren Azalea, daha sonra aracına binerek evine doğru yola koyuldu.

Daha önce göğüslerini büyüttüğünü, burnunu düzelttirdiğini açıklayan Azalea, kalça estetiği yaptırdığına ilişkin iddiaları ise her seferinde kesin bir dille yalanlıyor.

BELİMİN İNCELİĞİNİ KORUYORUM

BELİMİN İNCELİĞİNİ KORUYORUM

Iggy Azalea, kalçasını büyüttüğü söylentilerine "Düzenli olarak egzersiz yapıyorum. Ayrıca canımın istediği her şeyi yemiyorum. Bunun sonucunda da belimin inceliğini koruyorum. Bu şekilde kalçam da olduğundan iri görünüyor" diyerek cevap vermişti.

KİME NE?

KİME NE?

Ancak genç şarkıcının kafası bile karışık. Aynı zamanda şu açıklamayı da yapması kafaları karıştırmıştı: “Göğüslerim, burnum ve popomda estetik var. Bence estetik tabu olmamalı.

İyi ki yaptırmışım! Çekici olmak işim için çok önemli. Bundan kime ne! dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...