İhanet iddiası ile ilgili konuştu: Bizi annemiz böyle yetiştirdi

24 yıllık evli çift Kibariye ile Ali Küçükbalçık, son dönemde aldatma ve affetme iddialarıyla sık sık konuşulmuştu. Ünlü şarkıcı, eşinin kendisine ihanet ettiği iddiası ile ilgili konuştu.

24 Temmuz 2021, Cumartesi 21:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Önceki gün Bodrum Yalıkavak'ta sahneye çıkan şarkıcı Kibariye, konser öncesi gazetecilerin sorularını cevapladı.

Ünlü şarkıcı, "Pandemide tüm müzisyen arkadaşlarımız sıkıntılı günler geçirdi. Ama artık bu illet bitecek, eski güzel günlerimize geri döneceğiz" dedi.

İş insanı Sebahattin Girdin'in, Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık tarafından dolandırıldığını "4.5 milyon TL'ye bana ev sattılar. Tapuyu bir türlü alamadım. Ev daha sonra başkasına satıldı" sözleriyle iddia etmesinin hatırlatıldığı şarkıcı, bu konu hakkında pek konuşmak istemedi.

"ÇOK KARARSIZIM"

"ÇOK KARARSIZIM"

Kibariye, "Ev benim üzerime, mahkeme devam ediyor. Evi satabilirim ama satmaya da bilirim. Çok kararsızım bu konuda." ifadelerini kullandı.

"ERKEĞİNİZE SABIRLI OLUN"

"ERKEĞİNİZE SABIRLI OLUN"

24 yıllık evli çift Kibariye ile Ali Küçükbalçık, şimdiye kadar aldatma ve affetme iddialarıyla birçok kez gündeme gelmişti. Daha önce aldattıktan sonra affedilen Küçükbalçık, yine kaçamak yaparken görüntülenmişti.

Eşi Ali Küçükbalçık'ın bir kadınla samimi görüntülerinin ortaya çıkmasıyla ilgili bu bizim sorunumuz karşılığını veren Kibariye, "Biz evimizde hallediyoruz. Ben onu çok seviyorum. O da beni çok seviyor...

Ciddi olmayan bir şeyi hiç kafaya takmam… Kimse için yuvamı dağıtmam. Benim için ‘bu kız ne kadar gurursuz dediler, desinler… Allah diyor ki ‘Erkeğinize sabırlı olun...’ Ben hürmetkârım bizi annemiz böyle yetiştirdi" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Selin Ciğerci kalça dansıyla olay oldu