İhanet iddiası Kibariye ve Ali Küçükbalçık'ı ayırmadı

24 yıllık evli çift Kibariye ile Ali Küçükbalçık, şimdiye kadar aldatma ve affetme iddialarıyla birçok kez gündeme gelmişti. Daha önce aldattıktan sonra affedilen Küçükbalçık, yine kaçamak yaparken görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde başka bir kadınla el ele görüntülenen Ali Küçükbalçık, eşi Kibariye ile çekilen karesini sosyal medyada paylaştı.

16 Haziran 2021, Çarşamba 13:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kibariye'nin 19 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık’ın geçtiğimiz günlerde tatil yaptığı otelde bir kadınla el ele yürürken görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerin ardından Kibariye'den aldatma açıklaması geldi. Ünlü şarkıcı, UçanKuş TV’de yayınlanan görüntülerin ardından programa telefonla bağlanarak şaşırtan açıklamalarda bulundu.


 

Kibariye; “Ben gözümle görmedim, belki iş arkadaşıdır. Günaha giremem. Gözümle görürsem, öyle inanırım. Görüntülerdeki o mu, bilmiyorum. Görüntüler çok net değil, bilemiyorum."


"Genel konuşacağım, yanlış anlaşılmasın... Bütün erkekler eşlerini aldatıyor. Tabii ki bu görüntüleri Ali’ye soracağım. Ali, evine çok bağlıdır. Ama bunu gözümle görürsem işler değişir."


"Bana orijinal delil lazım. Ben gözümle görmediğim sürece inanmam. Bu yuvayı 24 sene boyunca ayakta tuttum. Bilmem neler için de yuvamı yıkamam.”


İhanet iddiaları evliliği sarsıntıya uğratmadı. Geçtiğimiz günlerde bir kadınla el ele görüntülenen Ali Küçükbalçık, Kibariye ile çekilmiş pozunu sosyal medya hesabından yayınladı.


Şarkıcı Kibariye ile kendisinden 19 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık'ın evliliğinin birkaç senedir çatırdadığı konuşuluyordu.


Küçükbalçık'ın, daha önce de Kibariye'yi Lübnanlı bir spor hocası ile aldattığı ileri sürülmüştü. Her seferinde eşinin arkasında duran Kibariye'nin, son olarak Küçükbalçık'ın borçları yüzünden kriz yaşadığı iddia edilmişti.


Kibariye'nin, Bodrum Gündoğan'daki havuzlu villasını pandemi ve biriken borçları yüzünden satışa çıkarmak zorunda kaldığı öğrenildi.


5 MİLYON TL

5 MİLYON TL

3.8 milyon TL borcu olduğu öne sürülen ünlü şarkıcının, villaya 5 milyon TL fiyat biçtiği konuşuluyor.


Hatta Kibariye’nin alacaklılarının eve gayriresmi bir şekilde el koyup, yerleştikleri ve şikayet üzerine polislerin evi boşalttığı söyleniyor. Öte yandan geçtiğimiz aylarda Gökhan Çınar'ın hazırlayıp sunduğu 'Katarsis' programına konuk olan Kibariye, 45 yıl önce müzik kariyerine başladığı dönem yaşadığı zorlukları anlatmıştı.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kırmızı Oda dizisinde Merve Dizdar sürprizi