İki elti olayında flaş gelişme! Hamide evine dönüyor

Tüm Türkiye Esra Erol'un programındaki olayı konuşuyor. İsimleri Hamide Duran olan iki elti kocalarını terk edip, Muammer Ay isimli yufkacıya kaçtı. Olayın ardından programda bir son dakika gelişmesi yaşandı. Küçük elti Hamide, canlı yayına bağlanarak evine döneceğini açıkladı.

30 Mart 2021, Salı 19:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Esra Erol'un programında inanılmaz bir olay yaşandı. İsimleri Hamide Duran olan iki elti kocalarını terk edip, Muammer Ay isimli yufkacıya kaçtı.

Esra Erol küçük elti Hamide'nin İstanbul'a döneceğini bir müjde olarak duyurdu.

Küçük elti Hamide haftalar sonra 'Onlarla bir ilgim olmadığı için çocuklarım ve eşimin yanına geri dönmek istedim. Eltimin Muammer Ay ile ilişkisini bildiğim için korktum. Kaçmaya mecbur kaldım' sözlerine kullandı.

Hamide canlı yayında annesini görünce yaşadığı hisleri 'İzleyince hasta oldum." sözleri ile anlattı. Muammer Ay ve büyük elti Hamide'nin de yayınları izlediğini söyledi.

Hamide ve annesi canlı yayında kavuştu. Hamide ve annesi Emine Hanım gözyaşlarına boğuldu. Emine Hanım 'Allah ayırmasın daha bizi. Çocuksuz durulmaz' sözleri ile duygularını paylaştı.

Yaşanan gelişmelerin ardından büyük elti Hamide'nin annesi de yayına bağlanarak 'Benim de kızımı bulun, benim kızımı da o adamın elinden kurtarın' dedi. Küçül elti ise 'Gelmez, onlar birbirini seviyor'. dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aynı adama kaçan iki eltiyle ilgili şoke eden benzerlik: Aynı kadın mı?