İkizler burcu: Asla söylenmemesi gereken 7 şey

İkizler burcu, Zodyak burçlarının belki de en karmaşık olanıdır. Çift kişilikli oldukları söylenen İkizler burcu çoğu kişinin birlikte olmaktan ya da ilişki kurmaktan çekindiği bir burç. Ancak meraklanmayın! Bu cümleleri İkizler burcuna kurmadığınız sürece onun en iyi dostu olabilirsiniz. /ÖZEL

09 Kasım 2021, Salı 10:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- NEDEN BU KADAR ÇOK KONUŞUYORSUN?

1- NEDEN BU KADAR ÇOK KONUŞUYORSUN?

İkizler burcu başkalarıyla konuşmayı çok sever. Buna dedikodu yapmak da dahil. İkizler burcunun kadını da erkeği de çevresiyle ilgili dedikoduları duymak için can atar. Elinizde bir dedikodu varsa size en iyi anekdotu verecek kişiler İkizler burcudur. İkizler burcundan biri bilmediğiniz bir şey hakkında konuşsa dahi biliyormuşçasına onunla konuşmaya devam edin.

2- NEDEN HİÇ CİDDİ OLAMIYORSUN?

2- NEDEN HİÇ CİDDİ OLAMIYORSUN?

İkizler çoğu zaman aptalı oynamayı sever. Çekici gülümsemeleri ve mizahlarıyla çoğu insanı kandırabilirler. İkizler kahkaha atmayı sever ve onları güldürebilen kişilere düşkündürler. Eğer onları güldürürseniz, size romantik anlamda bağlanacaklardır.

3- NEDEN BU KADAR EDEPSİZSİN?

3- NEDEN BU KADAR EDEPSİZSİN?

İkizler keskin bir zekaya ve sizi ikiye bölebilecek keskin bir dile sahiptir. İkizler burcunu kızdırdığınız zaman keskin dilinden nasibinizi alırsınız. Gülümsemesiyle sizi cezbeden İkizlerin damarına bastığınızda öfkesiyle karşılaşırsınız.

4- BİRAZ ODAKLANIR MISIN?

4- BİRAZ ODAKLANIR MISIN?

İkizler aynı anda başka şeyler üzerinde çalışmayı sever. Çoklu görevlerin en iyisi olduğunu düşünürler. Ne yazık ki aslında gerçek olan, çok çabuk sıkılmaları ve bir işi bitirmeden hızla başka bir işe geçme istekleridir. Bu nedenle odaklanma biraz onlar için zor olabilir.

5- BUNUNLA BAŞA ÇIKABİLECEĞİNDEN EMİN MİSİN?

5- BUNUNLA BAŞA ÇIKABİLECEĞİNDEN EMİN MİSİN?

İkizlerin sahip olduğu en iyi niteliklerden biri, en kötü darbelerde bile eski hallerine dönebilme yetenekleridir. İnatçıdırlar ve kötü bir travmaya rağmen oldukça düzgün iyileşebilirler. En kalbi kırılmış İkizler bile kendini kalp kırıklığından kurtaracak ve yoluna devam edecektir.

6- YALAN MI SÖYLÜYORSUN?

6- YALAN MI SÖYLÜYORSUN?

İkizler, küçük beyaz yalanlar söylemekte kendilerini haklı hissederler. Bu yaptıkları genellikle zarar veya kötülük anlamına gelmezler. İkizler insanları genellikle hızlı düşünür, uyarlanabilirler. İletişim yetenekleri göz önüne alındığında, hikayeler anlatmayı ve başkalarını onlara inandırmayı kolay bulurlar.

7- YİNE FİKRİNİ Mİ DEĞİŞTİRDİN?

7- YİNE FİKRİNİ Mİ DEĞİŞTİRDİN?

İkizler, karar değişiklikleri hakkında sık sık sorgulanırsa gücenebilirler. İkili bir yapıya sahip oldukları söylendiği için bu ikilik aynı zamanda değiş tokuş ve etkileşimi de temsil eder. İkizler burcunun çok uyumlu ve esnek olduğu, bazen iki farklı kişilik olma noktasına geldiği düşünülür.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları: 8 Kasım haftası