İkizler Memo - Can ne zaman başlıyor? Oyuncuları ve konusu

İkizler Memo - Can ne zaman başlıyor? Oyuncuları ve konusu

Yeni sezonda iddialı yapımlara imza atan Kanal D, yine yepyeni bir diziyle izleyicinin karşısına çıkacak. Başrollerinde Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi ve Burak Hakkı'nın yer aldığı "İkizler Memo - Can" adlı dizinin ne zaman yayınlanacağı ve oyuncuları merak konusu oldu. İşte detaylar

21 Ekim 2018, Pazar 12:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kanal D'de "İkizler Memo - Can" adlı yepyeni bir dizi başlıyor. "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisinde yıldızlaşan Emir Berke Zincidi'nin boşrolünde yer aldığı projede Nehir Erdoğan ve Özgürcan Çevik de rol alacak. Yakında başlayacak olan dizinin ilk fragmanının yayınlanmasının ardından dizinin oyuncuları, konusu ve ne zaman başlayacağı merak edilmeye başlandı.

İKİZLER MEMO-CAN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

İkizler Memo-Can'ın yayınlanan ilk tanıtımında kesin bir tarih verilmedi. Fragmanda "Yakında" ibaresi yer aldı.

DİZİNİN KONUSU

İki farklı hayatı yaşayan iki çocuğun yollarının kesişmesini konu alan dizide; Memo annesi, ninesi ve çok sevdiği dayısı Çilingir Osman’la yaşamaktadır. Memo’nunki fakir bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına rağmen, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Küçük yaşına aldırmadan sokaklarda kâğıt toplar, hurda toplar, mendil satar Memo. Diğer tarafta zengin bir aileye sahip olan Can ise büyük bir mâlikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına ama büyük bir yalnızlık içindedir. Çünkü çevresinde ne kadar çok onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan hayatını sürdürmektedir. Bu duygusal, komik ve sıcak hikayede zamanla sırlar ortaya çıkmaya devam edecek.

OYUNCULARI

Yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği dizinin başrollerini Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi, Burak Hakkı, Tuğba Çınar, Buket Dereoğlu ve Atilla Saral paylaşıyor. Erol Özlevi’nin yönetmen koltuğunda oturduğu "İkizler Memo-Can"in senaryosu ise, Ahmet Yurdakul’a ait.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İzmir'e yerleşen Pınar Aylin'in kıskandıran hayatı