İlişkide sona mı geldik? Giderek birbirinize yabancılaştığınızın 6 işareti

Bir ilişkinin bitmesinin en büyük iki nedeni, çaba göstermemek ve kırgınlık. Uzun süreli ilişkilerde zamanla partnerlerin birbirine yabancılaşması da ilişkinin sona geldiğinin bir göstergesi olabiliyor. Peki birbirimize yabancılaşmaya başladığımızı nasıl anlayacağız? İşte 6 işaret...

25 Mart 2021, Perşembe 13:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- ALIŞKANLIKLARINI UNUTURSUNUZ

1- ALIŞKANLIKLARINI UNUTURSUNUZ

Partnerinize sürpriz yapmak istiyorsunuz diyelim. Akşam yemeğinde brokoli pişirdiniz. Ama o da ne? Partneriniz brokoli yemeyi artık bıraktı ve siz bunu yeni fark ediyorsunuz... En azından haftada bir yeni deneyimler hakkında sohbet edebilirsiniz.

2- ARTIK KAVGA ETMİYORSUNUZ

Mutlu çiftlerin asla kavga etmedikleri efsaneden ibaret bir görüş. Birbirinize yabancılaşmaya başladığınız zaman, kavga etmeyi de bırakırsınız.

3- İŞ HAKKINDA KONUŞMAMAK

3- İŞ HAKKINDA KONUŞMAMAK

Günümüzün çoğunu işte geçiriyoruz. Partnerinizle iş yerinde gününün nasıl geçtiğini konuşmuyor, merak etmiyorsanız, artık yabancılaştınız demektir. Her gün kısa bir iş sohbeti yapmak iyi bir çözüm olabilir.

4- ARTIK İYİ HABER VERMEKTEN HEYECAN DUYMAMAK

İyi bir haber aldığınız zaman eskiden koşarak sevgilinize yetiştiriyordunuz, ama şimdi pek de heyecan duymuyorsunuz. Hatta haberi vermeyi bile unutuyorsunuz. Sorunun kökenini düşünün ve iletişim eksikliğine bir son verin.

5- ARTIK SESSİZKEN RAHAT DEĞİLSİNİZDİR

5- ARTIK SESSİZKEN RAHAT DEĞİLSİNİZDİR

Sessizken de mutlu olduğunuz zamanları hatırlıyor musunuz? Bu duygu asla bitmemeli ve doğru olan da budur. Çiftler ayrı şeyler yapmakla meşgul olsalar bile birbirlerinin yanında rahat olmalıdır.

6- GÖZ TEMASINDAN KAÇINMAK

Göz teması ilişkiyi alevlendiren bir davranış. Eğer bakışlarınızı kaçırıyorsanız, konuşmak ya da dinlemek istemediğiniz ve kendinizi sevdiğiniz kişiye kapattığınız anlamına gelir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlk buluşmada verdiği yemek siparişine göre karakter analizi