İnanılmaz tuzak!

İnanılmaz tuzak!

Bir gecelik ilişki yaşadığı erkeği nikah masasına oturtmak isteyen İngiliz hemşire arkadaşının bebeğini kullanarak sahte doğum belgesi ve DNA testi düzenledi. Sahtekarlık Facebook'ta ortaya çıktı

09 Kasım 2014, Pazar 09:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İngiltere'de yaşanan olayda 25 yaşındaki hemşire Charmaine Wilson, bir gecelik ilişki yaşadığı adamı, arkadaşının bebeğiyle kandırdı.

Birlikte olduğu erkekle evlenmek isteyen Wilson, arkadaşının bebeği hakkında sahte bir doğum belgesi ve DNA testi düzenledi. Liam Griffiths de sarhoş olarak yaşadığı tek gecelik ilişki sonrası baba olduğuna ikna oldu. Babanın ailesi tarafından hediyelere boğulan hemşireye, işe rahat gidip gelmesi için araba bile alındı. Dolandırıcılık, Griffiths'in Facebook'a 'oğluyla' birlikte koyduğu fotoğrafa gelen bir yorum sonrasında ortaya çıktı.

KALBİ KIRILMIŞ!

Griffiths'in Facebook'tan arkadaşı olan bebeğin gerçek kuzeni, Griffiths'e “neden akrabasının babası olduğunu iddia ettiğini” sordu. Açılan dava sonucu 4 ay hapis cezasına çarptırılan hemşire Wilson karar sonrası, Griffiths'le arasında bir bağ olduğunu ve kalbinin kırıldığını söyledi.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm yurtta coşkuyla kutlandı