İnegöl’de dönercide silahlı çatışma

Bursa’nın İnegöl ilçesinde Abdurrahman A. bir süre önce ayrıldığı döner satan büfede alacağı olduğu iddiasıyla iş yerini silahla bastı, çevreye kurşun yağdırdı. İşletme sahibi Şaban O.’nun tabanca ile karşılık vermesiyle çıkan çatışmanın ardından kaçan şüpheli Abdurrahman A.’nın yakalanması için polis çalışma başlattı

19 Kasım 2018, Pazartesi 03:06
A A
İnegöl’de dönercide silahlı çatışma

Olay, gece geç saatlerinde İnegöl ilçesi Atatürk Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren dönercide meydana geldi. Daha önce iş yerinde çalışan ve bir süre önce ayrılan Abdurrahman A., bir miktar alacağı olduğu gerekçesiyle büfenin önüne gelip tabancayla rast gele ateş açmaya başladı.

Çevrede korku ve paniğe neden olay olay sırasında iş yerinde bulunan işletme sahibi Şaban O.’da belindeki tabancasını çekerek karşılık verince çatışma yaşandı.

POLİS SALDIRGANI ARIYOR

Kısa süreli çatışmanın ardından Abdurrahman A. olay yerinden kaçarken, ihbar üzerine polis geldi. Kimsenin yaralanmadığı çatışma sırasında iş yeri zarar görürken, polis çevreden birçok boş kovan topladı. Polis ekipleri, saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.

Bu arada olay yerinde kan izlerine rastlayan ekipler, saldırganın yaralanma ihtimaline karşın, tedavi için gidebileceği ilçedeki hastanelerde de araştırma başlattı.

Yavuz YILMAZ/İNEGÖL (Bursa), (DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...