İngiltere Premier Lig'de seks skandalı

İngiliz futbolundaki seks skandallarına bir yenisi eklendi. Sunderland'de forma giyen Adam Johnson, 16 yaşın altındaki bir kızla cinsel ilişkişe girdiği iddiasıyla tutuklandı

02 Mart 2015, Pazartesi 21:34
A A
İngiltere Premier Lig'de seks skandalı

Sunderland'da forma giyen İngiliz oyuncu Adam Johnson, 16 yaşın altındaki bir kızla cinsel ilişkiye girdiği gerekçesiyle tutuklandı.

İngiliz gazeteleri olayı flaş gelişme olarak duyururken, BBC ve Sky Sports da sabah 9'da evinden polislerce alınan yıldız futbolcuyu gündemin ilk sırasına taşıdı. Haberde 27 yaşındaki Adam Johnson'ın 15 yaşındaki bir kız çocuğuyla ilişkiye girdiği ve bu nedenle tutuklandığı, 1,8 milyon pound değerindeki evde yapılan aramada dolu bir silah bulunduğu belirtildi.

The Sun gazetesi polislerin sabah erken saatte 2 dönümlük arazide yer alan eve geldiğini yazarken, futbolcunun garajında da geniş çaplı arama yapıldığı açıklandı. Durham Polis sözcüsü ise konuyla ilgil yaptığı açıklamada, "27 yaşındaki bir erkek 16 yaşının altında bir genç kızla cinsel aktivitede bulunduğu şüphesiyle gözaltına alındı. Ve şu anda polis memurlarına verdiği cevaplarla yardımcı oluyor" ifadelerini kullandı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Beşiktaş'ın Liverpool zaferi dünya basınında