Facebook, Instagram ve WhatsApp düzeldi

Facebook, Instagram ve WhatsApp düzeldi

Facebook, Instagram ve WhatsApp'a saat 15.00'ten itibaren erişim sıkıntısı yaşandı. Konu hakkında bakanlık açıklama yaparken uygulamalar saat 17.00'de tekrar erişime açıldı.

02 Mayıs 2019, Perşembe 15:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Facebook, Instagram ve WhatsApp'a 2 saat boyunca erişim engeli yaşandı. Milyonlarca kullanıcısı bulunan bu 3 platforma giremeyenler "Facebook, Instagram ve WhatsApp'a neden girilmiyor?" sorularını yöneltti.

FACEBOOK, WHATSAPP, INSTAGRAM DÜZELDİ

Facebook, WhatsApp ve Instagram'a saat 15.00 sularından itibaren erişim sağlanamadı. Bakanlığın yaptığı açıklamanın ardından saat 17.00'de uygulamalar sorunsuz bir şekilde çalışma başladı. Popüler uygulamada akış yenilenmezken sorunun neden yaşandığı hakkında uygulamanın yöneticilerinde henüz bir açıklama yapılmadı.

BAKAN YARDIMCISI SAYAN: KISMEN ETKİLENDİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Instagram, Facebook ve WhatsApp servislerinde dünya genelinde sorun yaşandığını belirterek, Türkiye'deki kullanıcıların da bundan kısmen etkilendiğini bildirdi.

Sayan, Twitter hesabından sosyal iletişim ağlarında yaşanan sorunlara ilişkin yaptığı açıklamada, "Instagram, Facebook ve WhatsApp servislerinde dünya genelinde sorun yaşanmakta olup, ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir." ifadesini kullandı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER YDS ertelendi mi? YDS ne zaman?