Instagram Yeni Filtre ve Özelliklerini Tanıttı

Mobil fotoğraf paylaşım platformları arasında kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği platformlardan biri olan Instagram yeni özelliklerini ve filtrelerini tanıttı.

30 Nisan 2015, Perşembe 09:29
A A
Instagram Yeni Filtre ve Özelliklerini Tanıttı

 

Insatgram ın bu yeni güncellemesi ile birlikte Android ve iOS sürümüne sahip cihazlar üzerinde uygulamanın güncellenmesi gerekiyor. Yoksa yeni filtre ve özelliklerden mahrum kalırsınız. Öncelikle iOS kullanalar AppStore üzerinden Android kullananlar ise GooglePlay üzerinden uygulamalarını güncellemeli. Instagram ın yeni özelliklerine baktığımızda karşımıza emoji hashtag çıkıyor. Bunun yanı sıra yeni Instagram üzerinde 3 yeni filtre de konumlandırılmış durumda.

 

Bir süredir Instagram için geliştirilen 3’üncü parti uygulamalara karşı ciddi bir mücadeleye girişen ve bu uygulamaları devre dışı bırakmak için platformu sık sık güncelleyen firmanın 3 yeni filtresi VSCO Cam’in popüler filtrelerini andırıyor. Aşağıda yeni filtrelerin örneklerini görebilirsiniz. 

 

Emoji destekli hashtag sistemi ile farklı dilleri konuşan kullanıcılar arasındaki iletişim engelinin ortadan kalkacağını savunan Instagram, kelimeleri hashtag’lemek yerine emojilerin kullanılabileceğinin örneğini kullanıcılarına göstermiş durumda. Bakalım Emoji destekli hashtag sistemi ne kadar tutacak. Bekleyip göreceğiz.

 

Samsung Galaxy S4 Mini Kullanıcılarına Kötü Haber

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.