Instagram’da haftanın en güzel 21 görünümü

Instagram her zaman olduğu gibi bu haftada birbirinden güzel kadınların paylaşımlarıyla doldu taştı. Dünyaca ünlü yabancı modellerden sanatçılara; Türk influencerlardan, oyunculara bu haftanın en güzel paylaşımlarını bir araya getirdik. İşte Instagram’daki en iyi 21 görünüm...

19 Ekim 2019, Cumartesi 14:27
A A

posta.com.tr

Gözde Mutluer | @gozdemutluer

Öykü Baştaş | @oykubastas

İpek Yazıcı | @ipekkyazici

Stormi Bree | @stormibree

Bella Hadid & Lily Rose Depp | @bellahadid

Hailey Baldwin Bieber | @haileybieber

Ege Kökenli | @kokenliege

Gamze Erçel | @gamze_ercel

Rachel Araz | @rachelaraz

Elsa Hosk | @hoskelsa

Deren Talu | @derentalu

Müge Boz | @mugeboz

Doutzen Kroes | @doutzen

Romee Strijd | @romeestrijd

Beyonce | @beyonce

Barbara Palvin | @realbarbarapalvin

Cansu Akın | @cansuakinn

Didem Soydan | @didemsoydan

Dilan Deniz Çiçek | @dilandeniz

İlayda Alişan | @ilaydalisan

Gigi Hadid | @gigihadid

Sıradaki haber yükleniyor...