Instagram'ın yeni fenomeni doğum gününü kutlayacak

Fotoğraf paylaşım sitesi Instagram'ın son dönemdeki fenomenlerinden Jen Selter şöhret basamaklarını hızla tırmanıyor

06 Ağustos 2014, Çarşamba 11:43
A A

Fotoğraf paylaşım sitesi Instagram'ın son dönemdeki fenomenlerinden Jen Selter şöhret basamaklarını hızla tırmanıyor. Spor salonlarında çekip paylaştığı pozları ve özellikle de kalçasıyla ünlü olan Selter, 21'nci doğum gününü Las Vegas'ın ünlü gece kulüplerinden birinin sponsorluğunda kutlayacak. Hem de iki gün iki gece boyunca.. Selter, ınstagram sayfasında paylaştığı afişle tüm takihçilerini 8 Ağustos'ta gece kulübünde bir gün sonra da plajda yapılacak olan partiye davet etti. Selter'ın doğum gününün yapılacağı kulüp Khloe Kardashian ve Rita Ora gibi ünlüleri de sık sık ağırlıyor.

Milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya kendi şöhretlerini de yaratıyor artık. üstelik hepsi de daha düne kadar yakınları dışında kimsenin tanımadığı, sıradan insanlar bunlar. Fotoğraf paylaşım sitesi Instagram'ın yeni şöhreti ise Jen Selter.

New York'ta yaşayan 20 yaşındaki Selter'ın 3 milyon 359 Bin'den fazla takipçisi var.

üstelik bunlardan biri de ünlü şarkıcı Rihanna.

Jen Selter'ın bu kadar ünlü olmasının sebebi ise mankenlere ve görüntüsüyle övünen oyunculara bile taş çıkartan fiziği. özellikle de kalçası.

Jen Selter, spor salonunda ya da yoga sınıfında çekilen pozlarını Instagram'da paylaşarak kısa sürede herkesin dikkatini çekti.

Hatta bu şöhret öyle bir boyuta ulaşmış ki Jen Selter artık eskisi gibi rahatça spor salonuna bile gidemez olmuş.

"Genç kadın New York Post'a verdiği röportajda "Her yerde tanınıyorum. Artık herkese açık salonlarda spor yapamıyorum, çünkü benim orada olmam büyük bir olay haline geliyor. Birilerinin beni izlemesinden hoşlanmıyorum" dedi.

"Jen Selter neden sürekli kalçasının fotoğraflarını paylaştığını da "Gerçekten de çok fazla yüz fotoğrafı paylaşmıyorum. çünkü insanlar benim yüzümü görmek istemiyorlar" diyerek açıkladı.

Instagram'a Mart 2012'de katılan Jen Selter'ın takipçi sayısı 300 bine ulaşınca ünlü spor giyim mağazalarının da dikkatini çekmiş.

Spor yaparak bugünkü görüntüsüne bürünen kalçasının sahte olduğunu ileri sürenler olsa da o bunu kesinlikle kabul etmiyor. Sadece burun operasyonu geçirdiğini söylüyor.

Sıradaki haber yükleniyor...