İnternet üzerinden doğal ürünler alabileceğiniz yerler

Son yıllarda doğal ürünlere eğilim gittikçe artıyor. Şehirde doğal ürünleri bulmak epey zor olsa da bu ürünlere online ortamdan ulaşmanız da mümkün. Peki doğal ürünleri nereden bulabilirsiniz. İşte cevabı...

11 Haziran 2020, Perşembe 10:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Zeytinyağı

Zeytinyağı

Zeytinyağı hepimizin hayatında önemli bir yere sahip bu nedenle doğal olması da önemli. 'Hem doğal zeytin alayım hem de zeytinyağımı alayım' diyorsanız 'Zeytin Masalı' sitesi bunun için iyi bir adres. Zeytin sabununuza kadar sipariş verebileceğiniz doğal ürünler ise Bodrum'dan geliyor.

Sade yağ

Sade yağ

Abamor Şanlıurfa sade yağı diğer adıyla saf yağ, doğal tereyağının su ve yağsız kuru kısmını içermeyen, ”ghee” olarak da söylenen saf süt yağıdır. Bebeğiniz ve çocuğunuz için de tercih edebilirsiniz. Abamor sitesinden ürünlere ulaşabilirsiniz.

Ege lezzetleri

Ege lezzetleri

Ege lezzetlerini çok seviyorsanız Urla Bahçe'den bu doğal ürünlere ulaşabilirsiniz. Urla Bahçe @urlabahce adıyla Instagram'dan satış yapıyor. 

Nar ekşisi

Nar ekşisi

Doğal nar ekşisi arıyor ama bulamıyorsanız 'Eshki' ile tanışmanın zamanı geldi. İçinde katkı maddesi yok, glikoz yok ve yine online ortamdan sipariş verebilirsiniz.

Salça

Salça

Salça, patlıcan ezmesi, kekik, karabiber, zeytinyağı ne isterseniz Antakya Butik Köylü'de bulabilirsiniz.

Sebze

Sebze

Yenilebilir çiçek ve mikro filizler, mini salatalık, şeker domates, saksı baharatlar, mini kabak & patlıcan, ve şu an herkesin şifa olarak nitelendirdiği sap kereviz gibi yüzlerce ürünü 12 ay bulabileceğiniz yer ise Erüst Tarım, @erusttarim.


Geleneksel yöntemlerle pişmiş ekmek

Geleneksel yöntemlerle pişmiş ekmek

Un su ve ekşi maya ile geleneksel yöntemlerle ekmek pişiren bir firma arıyorsanız o da Ekşi Mayalı Kula Ekmeği adlı sitede bulabilirsiniz. Yeri Manisa'da ve her yere kargo gönderimi yapıyor.

Çok çeşitli doğal ürünler

Çok çeşitli doğal ürünler

Yine birçok doğal ürün bulabileceğiniz bir site e-naturel. Zeytin, zeytinyağı, bal, kuru baklagiller, çay... Hepsinin bir arada bulunduğu bir online site. Ürünleri de doğal.

Sucuk, pastırma

Sucuk, pastırma

Ev yapımı sucuk, pastırma, çerez çeşitleri ve çemen cevizli sucuklarına ise Kral Gurme'den ulaşabilirsiniz. Ürünleriniz Kayseri'den gelecek.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pembe ceket trendi: 8 bin TL'lik pembe pişti