İnternetin son fenomeni: Sevimli papağan ailesi

ABD’nin California eyaletinde yaşayan vetenerlik öğrencisi Maura T. Hennelly, yetiştirdiği aşk kuşlarının (Agapornis) sevgi dolu hikayesini sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı. 4 tane yavruya sahip olan renkli Kiwi ve siyah-beyaz Siouxsie’den oluşan papağan ailesi internette paylaşım rekorları kırıyor

18 Temmuz 2018, Çarşamba 09:47 Son Güncelleme:
A A

ABD’nin California eyaletinde yaşayan veterinerlik fakültesi öğrencisi Maura T. Hennelly, geçen yıl papağangillerin alt türlerinden olan bir erkek aşk kuşu (Agapornis) sahiplendiğini, fakat Kiwi adını verdiği parlak yeşil renklere sahip olan hayvanın bir süre sonra oldukça yalnız ve üzgün olduğunu fark ettiğini söyledi.

19 yaşındaki Hennelly, aşk kuşunun yalnızlığını gidermek için önce ona kendi renklerinde bir dişi arkadaş getirdiğini, ancak ikisinin pek iyi anlaşamadığını belirtti.

Umudunu kaybetmeyen üniversite öğrencisi, saha sonra Kiwi’nin türündeki ancak siyah beyaz renklere sahip Siouxsie adını verdiği dişi kuşu sahiplendiğini açıkladı.

Hennelly, Kiwi ve Siouxsie’nin ilk görüşte birbirlerine aşık olduğu söyledi. 

Aşk kuşlarınının ikisi renkli ikisi siyah beyaz renkte olan 4 yavruya sahip olduğunu sözlerine ekledi.

“Kiwi ile onun gotik kız arkadaşını hatırlıyor musunuz? Onlar artık evlendi ve yarısı gotik olan 4 güzel bebek sahibi oldular” şeklinde, yavru kuşların yumurtadan çıkışlarını Twitter hesabından paylaşan genç kadının gönderisi binlerce kez paylaşıldı.

Kiwi ve Siouxsie ailesinin hayranı olan bazı internet kullanıcıları onların insan şeklindeki çizimlerini oluşturdu.

İşte fenomen papağan ailesinin paylaşım rekorları kıran fotoğrafları...

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.