İnternetten bikini ve mayo alırken dikkat edilecek 7 detay

Bikini ve mayo almak zaten gergin bir iş. Hele internetten bikini ve mayo almak daha da zor. Mayo alırken bir beden küçük mü almalı, mayo alırken dikkat edilmesi gerekenler neler? Mayo ve bikini aldıktan sonra iade ve değişim süreciyle uğraşmaktansa mayo ve bikini bedeninini iyi belirlemek önemli. İşte internetten bikini ve mayo alırken dikkat edilecek 7 detay!

22 Temmuz 2020, Çarşamba 14:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yorumları okuyun

Yorumları okuyun

İnternetten alışveriş yaparken fikir sahibi olmamıza yardım eden en önemli şey kesinlikle o ürünü daha önce alan kişilerin yorumları. Ürünün altındaki yorumlara bir bakın, hatta üşenmeyin ve hepsini okuyun. Bu yorumlar ile ürünün kalitesi, bedeni, üstteki duruşu ve daha pek çok merak ettiğiniz konu hakkında sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

İç giyimden referans alın

İç giyimden referans alın

Beğendiğiniz mayo ya da bikini modeli ile çok benzeyen bir iç giyim ürününüz var mı bir kontrol edin. Eğer varsa çok şanslısınız. Beğendiğiniz ürünü satın almadan önce iç giyiminizden referans alabilir, üzerinizdeki duruşunu ve bedenini şansa bırakmazsınız.

Ayarlanamıyorsa büyük beden tercih edin

Ayarlanamıyorsa büyük beden tercih edin

Eğer ara boy bir bedene sahipseniz ve beğendiğiniz ürün ayarlanabilir özelliğe sahip değil ise her zaman 1 beden büyük alın. Büyük ürünün tadilatı kolaydır ancak küçük ürünü büyütmek mümkün değildir!

 Dekolte en güvendiğiniz yerinizde olsun

Dekolte en güvendiğiniz yerinizde olsun

Satın alacağınız üründe vücudunuzun en sevdiğiniz kısmını vurgulayın. Örneğin; sırtınızı ve omuzlarınızı seviyorsanız, daha az sevdiğiniz özelliklerden dikkatleri dağıtacak derin yakalı bir tek parça mayo edinebilirsiniz.

Markanın Instagram'ını didik didik edin

Markanın Instagram'ını didik didik edin

Aynı zamanda bikini ya da mayo alışverişi yapacağınız markanın Instagram hesabını da iyice karıştırın. Sizin alacağınıza benzer bikini modellerini yine size benzer vücut tipinde kızların giydiğinde nasıl göründüğünü görmeniz; fikir oluşturması açısından pratik olabilir.


İyi bir sıralama yapın

İyi bir sıralama yapın

Eğer tatile yarın çıkmıyorsanız alışveriş yapmak için zaman ayırın. Beğendiğiniz modelleri aklınızda biriktirin. En son yeniden gözden geçirip satın almak istediğiniz mayoya öyle karar verin. Alışveriş yaparken içinde bulunduğunuz ruh hali çok önemlidir. Sıkılırsanız hemen bir mayo alıp çıkmayın, başka bir gün yeniden deneyin.

Markanın hashtag'ini inceleyin

Markanın hashtag'ini inceleyin

Sadece markanın çekimlerinden değil; Instagram hesabında markayı etiketleyen müşterilerin karelerine bakmak da yardımcı olacaktır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Amerikan Müzik Ödülleri 2020 gecesinden bize kalanlar: Ünlülerin stilleri, makyajları ve partnerleri