iOS 8.4 ne zaman geliyor?

iOS 8.4 ne zaman geliyor?

WWDC 2015 etkinliğinde tanıtılan Apple Muzik servisininde içinde olduğu iOS 8

30 Haziran 2015, Salı 11:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Android işletim sistemine inat Apple bunda 4 yıl önce satışa sunduğu telefonlarına bile yazılım güncellemesi sunmaktadır. Apple’ın Haziran ayında yaptığı Geliştiriciler Konferansı’nda tanıttığı Apple Müzik servisinin de içinde bulunduğu iOS 8.4 güncellemesi yarın yerle saat ile 08:00’da indirilmeye sunulacak.

Apple her zaman güncellemeleri saat 10:00’da sunuyordu ama geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir mail güncellemenin sabah 08:00’da başlayacağını gösteriyor.

Beats Müzik CEO’su Ian Rogers’a ait olduğu anlaşılan bir mail iOS 8.4 güncellemesinin saat 08:00 olduğunu ortaya çıkartırken; Apple’ın yeni radyo istasyonu Beats 1’in de saat 09:00’da yayına geçeceği düşünüldüğünde güncellemenin yerel saate göre 2 saat erken başlayacağını öngörebiliriz. Ülkemizde ise güncellemenin yarın saat 15:00 gibi sunulacağını tahmin ediyoruz.

Apple’ın iştahını kabartan Apple Müzik servsi ilk 3 ay ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak ve kullanıcıların ayağı alıştırılacak daha sonra da aylık (sudan ucuz) 9,90 TL ye kullanıcıların hizmetine sunulacak. 6 kişilik aile grubu ise 14.99’dan bu servisten yararlanabilecek

Güncelleme geldiğinde tüm detayları sizinle paylaşacağız…

 

Apple’ın Stajyerleri Paraya Para Demiyor

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Munzur Vadisi'nin sevimli sincapları kış hazırlığında