iPhone 5S'ten yeni kareler!

iPhone 5S hakkında önemli ipuçları veren yeni fotoğraflar, internete böyle sızdı!

09 Ağustos 2013, Cuma 00:02
A A
iPhone 5S'ten yeni kareler!

Bu sene tanışacağımız yeni iPhone 5S'ten yeni bir görüntü daha ortaya çıktı. Bu seferki karede iPhone 5S, iPhone 5 ile yan yana karşılaştırılıyor.

FanaticFone'un yayınladığı fotoğrafta iPhone 5S ve iPhone 5'in LCD ekranlarının ve digitizer'ının "dünyada ilk kez" yan yana gösterildiği iddia ediliyor. Fotoğrafta görünen cihazların ekranlarında ve ekran boyutlarında herhangi bir fark göze çarpmıyor. Aynı şekilde giriş düğmesi ve ön kameraların konumu da değişmemiş görünüyor. Tek fark, iPhone 5S'teki şerit kablonun daha uzun olması. Bu fark, iPhone 5S'e yeni dahili bileşenler eklenmiş olduğunu haber veriyor olabilir.

Sızıntı, iPhone 5S'in giriş düğmesine ekleneceği iddia edilen parmak izi tarayıcısıyla ilgili herhangi bir işaret taşımıyor. FanaticFone'un sızıntısı, önceki sızıntılara göre iPhone 5S'in vidalarının yerinin değiştiğini gösteriyor. Bu, cihaza eklenecek yeni bileşenler için bir başka kanıt olabilir.

iPhone 5S'ten sızan üç görüntü daha, ikinci sayfamızda.


iPhone 5S'in içinden sızan görüntüler

Resimlerle: iPhone 5S böyle olur mu?

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.