iPhone 6s Nasıl Olacak?

iPhone 6s Nasıl Olacak?

Geçmiş yıllarda tanıtılan iPhone’ların özelliklerini doğru tahmin etmesi ile isim yapan Ming-Chi Kuo’ya göre Apple iPhone 6s’te 7000 serisi alüminyum malzeme kullanacakmış.

19 Haziran 2015, Cuma 07:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şu an iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ta kullanılan alüminyuma göre yüzde 60 oranında daha güçlü olan 7000 serisi alüminyum ile iPhone 6s’in bükülmesi, kırılması, darbelerden etkilenmesi daha zor olacak.

Apple’ın gelecek Eylül ayında tanıtılacağı düşünülen iPhone 6s isimli akıllı telefonu hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor.

Telefon hakkındaki son sızıntılar haberimizde yer alıyor. Apple’ın gelecek Eylül ayında tanıtılacağı düşünülen akıllı telefonu iPhone 6s hakkında her geçen gün yeni sızıntılar, yeni iddialar ortaya çıkmakta.

 

Son gelen bilgilere göre Apple geçen yılın sonlarına doğru yaşanan ve “Bendgate Skandalı” olarak adlandırılan bükülen iPhone 6 Plus olayından iyi bir ders almış gibi gözüküyor.

Ming-Chi Kuo’ya göre iPhone 6s’te kullanılması yüksek ihtimal olan Force Touch ekran, cihazın çerçevelerin 0,2 mm genişletecek.

Hali hazırda Macbook, Macbook Pro ve Apple Watch cihazlarında kullanılan Force Touch teknolojisi, basınç sensörleri ile yepyeni bir iPhone deneyimi vaat ediyor.

 

Samsung Game Recorder+ Nereye Çıkarma Yaptı?

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şimdiye dek Prenses Diana'ya hayat vermiş 7 oyuncu