iPhone görünümlü mezar taşı şaşkına çevirdi

Rusya'nın Novosibirsk kentinde belirlenemeyen bir sebeple 2016 yılında hayatını kaybeden Rita Shameeva için babası tarafından yaptırılan 1.5 metrelik iPhone görünümlü mezar taşı, görenleri şaşkına çevirdi

26 Eylül 2018, Çarşamba 20:32
A A
LOGO BİLE VAR

LOGO BİLE VAR

Rusya'da hayatını kaybeden genç kadının mezar taşı bir buçuk metre uzunluğunda ve iPhone görünümüne sahip... Mezar taşında hayatını kaybeden genç kadının fotoğrafının yanı sıra Apple logosu da yer almakta.

BABASI AÇIKLAMA YAPMADI

BABASI AÇIKLAMA YAPMADI

Röportaj tekliflerini geri çeviren baba Rais Shameeva, mezar taşı hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı.

iPhone görünümlü mezar taşının ön kısmında Shameeva'ya ait fotoğraf bir fotoğraf bulunurken, arka tarafında ise Apple logosu olduğu görülüyor

MAZARLIK GÖREVLİSİ: HALÜSİNASYON GÖRDÜM SANDIM

MAZARLIK GÖREVLİSİ: HALÜSİNASYON GÖRDÜM SANDIM

Konu hakkında ProUral Gazetesi'ne konuşan mezarlık görevlisi Nikolay Yevdokimov, "İlk başta halüsinasyon gördüğümü düşündüm" diyerek şaşkınlığını ortaya koydu.

"GERÇEKTEN ÇOK BÜYÜKTÜ"

"GERÇEKTEN ÇOK BÜYÜKTÜ"

Yevdokimov, ‘Nasıl oldu aniden dev bir iPhone mezarlıkta belirebildi?' sorusuna ise, "Gerçekten çok büyüktü. Yakınına geldiğimde gerçekten çok şaşırmıştım. Dürüst olmam gerekirse, şu zamana kadar birçok mezar gördüm ama ilk kez iPhone görünümüne sahip bir mezar görüyorum" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.