iPhone oyun kontrolcüsü Gamevice satışa çıktı!

iPhone oyun kontrolcüsü Gamevice satışa çıktı!

Mobil oyunculuğun kitlesi giderek artıyo

12 Aralık 2015, Cumartesi 21:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

iPhone aksesuarları bazen gerçekten yaratıcı olabiliyor. Gamevice bunlardan biri. Mobil oyuncular düşünülerek hazırlanan bu kontrolcü, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 Plus ve iPhone 6s Plus ile uyumlu. Diğer basit kontrolcülerin aksine Gamevice telefonunuza Bluetooth üzerinden değil, Lightning portu üzerinden bağlanıyor.Cihazı iki taraftan tutan kontrolcünün her iki tarafında çok sayıda kumanda bulunuyor. Her iki tarafta yer alan D-Pad kontrollerinin yanı sıra oyun konsollarını aratmayan bir tuş takımı da sizleri bekliyor. Üst tarafta ise yine oyun konsollarındaki gibi tetik tuşları yer alıyor.

Gamevice’nin içerisinde 400 mAh kapasiteli bir pil de bulunuyor. Şarj etmek için micro USB portunu kullanabiliyorsunuz. Ayrıca telefonda kapattığı 3.5 mm kulaklık girişini de yine Gamevice üzerinde bulmak mümkün. Kullanmadığınız zamanlarda ise katlayarak kolayca taşıyabiliyorsunuz. Ürünün fiyatı 99 Dolar olarak açıklandı. Eğer ülkemizdeki Apple mağazalarına gelirse büyük ihtimalle 300-400 TL aralığında satışa çıkacaktır.

FIFA 16 Ultimate Team, NBA 2K16, Grand Theft Auto, Afterpulse, Call of Duty Strike Team, Crazy Taxi, Halo Spartan Assault gibi popüler oyunlarla uyumlu olan Gamevice’nin uyumluluk listesi gün geçtikçe artacak.

 

 

Seramik telefon OnePlus X satışa çıkıyor!

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dikey orman projesi felakete dönüştü