Ireland Baldwin darp olayından sonra ilk kez görüntülendi

Karantina günlerinin ardından hemen hemen her gün plajda görüntülenen ünlü model Ireland Baldwin, yaşadığı darp olayının ardından ilk kez plaja gitti.

01 Eylül 2020, Salı 12:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir haftadır yüzmeye ya da güneşlenmeye gitmeyen Ireland Baldwin, birkaç gün önce sevgilisiyle birlikte tekrar plaja döndü.

Alec Baldwin ile Kim Basinger'ın tek çocuğu 24 yaşındaki model Ireland Baldwin, geçtiğimiz hafta bir darp olayına maruz kalmıştı. Genç model, yaşadıklarını ve uğradığı saldırı sonrası yüzünde oluşan morlukları sosyal medya hesabından gözler önüne serdi.

Yüzündeki morlukların görüntülerini takipçileriyle paylaşan Baldwin herkesi, her zamankinden daha dikkatli olmaları konusunda uyardı.


'Umutsuz bir şekilde para arıyordu'

'Umutsuz bir şekilde para arıyordu'

Baldwin, Malibu'da yaşadığı olayı sosyal medya hesabından "Dün akşam üzeri saatlerinde uyuşturucu etkisinde bir kadının saldırısına uğradım. Umutsuz bir şekilde para arıyordu" sözleriyle anlattı.

Baldwin, söz konusu kadının kendisini darp ettikten sonra eşyalarını alıp kaçtığını dile getirdi. Genç model, kadının olay yerinden uzaklaşmasına, onu aracında bekleyen kocasının yardımcı olduğunu belirtti.

Olayın Malibu'nun tam olarak neresinde olduğunu belirtmeyen Baldwin, polisin olayı kısa sürede çözdüğünü belirtti. Baldwin, son dönemde etrafta bu tür olayların sıklıkla meydana geldiğini hatırlatarak, corona virüs yüzünden birçok kişinin işini kaybettiğini, paraya ihtiyacı olan bazı kişilerin bu tür davranışlar sergilediğini anlattı.

Ireland Baldwin, bu zor zamanlarda herkesin birbirine yardım etmesi gerektiğini de hatırlattı.

Yaşadıklarının ardından ilk kez Malibu'da plaja giden Baldwin'e, sevgilisi Corey Harper eşlik etti. Harper sörf yaparken Baldwin de onun video ve fotoğraflarını çekti.

Ünlü çiftin tek çocuğu

Ünlü çiftin tek çocuğu

Ireland Baldwin, 1993 ile 2002 yılları arasında evli kalan Alec Baldwin ile Kim Basinger'ın tek çocuğu. Annesi Kim Basinger 90'ların en gözde sinema yıldızlarından biriydi.

Anne ve babası boşandıklarında henüz bir çocuk olan Ireland'ın velayeti için uzun ve zorlu bir hukuk mücadelesine girişmişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Murat Dalkılıç, milli voleybolcu Derya Çayırgan’la aşk mı yaşıyor?