İrem Çohadar kimdir?

Eski damat Asayı Birkan Key, diyetisyen İrem Çohadar ile dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Önceki gün iki aile tanışırken bu gelişme sonrası "İrem Çohadar kimdir?" sorusu aratılmaya başlandı.

02 Ocak 2019, Çarşamba 16:35 Son Güncelleme:
A A
İrem Çohadar kimdir?

Daha önce Zuhal Topal'ın programında damat adayı olarak boy gösteren Birkan Key, diyetisten İrem Çohadar ile evleniyor. İkilinin ailesi önceki gün tanışırken Birkan Key'in Instagram'dan paylaşım yapması sonrası "İrem Çohadar kimdir?" sorusu sorulmaya başlandı.

İREM ÇOHADAR KİMDİR?

Diyetisyen İrem Çohadar, Beslenme ve Diyetetik mezunudur. Diyetisyen İrem Çohadar, daha önce çeşitli Özel hastanlerde diyetisyenlik yapmıştır.

Diyetisyen İrem Çohadar, Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelere katılmış, sağlıklı beslenme ve hastalıklarda beslenme konularında birçok makale yazmıştır. Sarıyer Diyetisyen İrem Çohadar, diyetisyenlik sürecinde Diyabet diyeti, Gebelik ve emziklilikte beslenme, Hastalıklarda beslenme, Sporcu beslenmesi, Enteral beslenme, Alkali diyet, Parenteral beslenme üzerinde araştırmalarına devam etmektedir.

Çohadar aynı zamanda "Bu Benim Hikayem" programında da boy göstermiştir.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kaan Tangöze'nin kızı babası gibi rockçı olacak