İrem Derici'den Emre Aslan açıklaması

Son dönemde şarkılarından çok yaptığı açıklamalarla gündeme gelen İrem Derici, Cihangir'de menajerinin evinden çıkarken görüntülendi. Gergin tavırlarıyla dikkat çeken Derici, Emre Aslan'la olan ilişkisiyle ilgili konuştu.

09 Mart 2021, Salı 08:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz günlerde pandemi nedeniyle kimseyle ilişki yaşamadığını ifade eden şarkıcı İrem Derici'nin , 'Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin oyuncusu Emre Aslan ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü.

Ünlü popçu, "Sizde kredim var diye düşünüyorum. Ben değil de belki bir dahakine beraber konuşuruz" diyerek, Emre Aslan'la ilgili soruları geçiştirmişti.

CİHANGİR'DE GÖRÜNTÜLENDİ

CİHANGİR'DE GÖRÜNTÜLENDİ

Cihangir'de menajerinin evinden çıkarken görüntülenen Derici, kendisinden 10 yaş küçük Emre Aslan'la ilişkisi üzerine gelen soru üzerine; sevgili değil, arkadaş oldukları açıklamasında bulunarak yine şaşırttı.

'DOMUZ GİBİYİM'

'DOMUZ GİBİYİM'

Şarkıcı, "Nasılsınız?" sorusuna ise "Domuz gibiyim" diye yanıt verip, daha sonra gördüğü ilk taksiye yöneldi. Taksinin kapısını açamayınca iyice sinirlendiği görülen şarkıcının yeni saç rengi dikkat çekti.

'RUHUNUZ DUYMADI'

'RUHUNUZ DUYMADI'

Geçtiğimiz aylarda koronavirüsü yenen Derici, "Şimdiye kadar hiç kimsenin bilmediği aşkın oldu mu?" sorusuna, "Oldu. Ben ne kadarını verirsem o kadarını biliyorsunuz. Ruhunuz duymadı. Ben aşkımdan geberdim bütün yaz!" yanıtını vermişti.

Ünlü şarkıcı, "Starlarla ilişki yaşamadım. Genelde yarı ünlü veya ünlü olma yolunda ilerleyenlerle birlikte oldum. Onlar için İrem Derici, ünlü olmak için iyi bir yoldu ama ağzımın payını aldım. İki yıldır hayatıma kimseyi almıyorum" demişti.

HAYDAR DÜMEN'Lİ CEVAP!

HAYDAR DÜMEN'Lİ CEVAP!

Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin yönelttiği soruları yanıtlayan sivri dilli şarkıcı İrem Derici, yine çok konuşulacak açıklamalar yapmış, "Cinsellik her yaşta önemli midir?" diyen takipçisine, Dr. Haydar Dümen'in fotoğrafını paylaşarak cevap vermesi dikkat çekmişti.

PARA CEZASI ALMIŞTI

PARA CEZASI ALMIŞTI

Caddebostan Sahili'nde altı arkadaşıyla maskesiz ve sosyal mesafe kurallarına uymadan piknik yapan Şarkıcı İrem Derici, kendisini görüntüleyen Demirören Haber Ajansı ekibine "Şikayet edebileceğiniz bir yer varsa gidin oraya şikayet edin" diyerek tepki göstermişti.


Bunun üzerine Kadıköy Kaymakamlığı, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla ünlü şarkıcıya para cezası verildiğini açıklamıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Defne Samyeli: Ben de şiddete uğradım!