İri göğüslü kadınlara 6 giyim tüyosu

Göğsü büyük kadınlar nasıl abiye giymeli? sık sık sorulsa da, "Üst bedeni iri kadınlar nasıl giyinmeli?" sorusu daha isabetlidir. Büyük göğüslüler için giyinmek, küçük göğüslülere göre daha zor olabiliyor. Büyük göğüslerde frikik verme ihtimali artıyor. İri göğüslü kadınların, hem daha az frikik, hem daha doğru bir proporsiyon, hem de daha rahat etmeleri için giymeleri gereken bazı parçalar ön plana çıkıyor. İşte, iri göğüslü kadınlara 6 giyim tüyosu!

19 Haziran 2020, Cuma 16:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Blazer ceketler

Blazer ceketler

Blazer ceketler, büyük göğüslü kadınların en büyük dostu. Vücudun geniş kıvrımlarını ve fazla kiloları kamufle eden blazer ceketler, göğüslerinizin de büyük görünmesini engelleyecektir.

Belden oturan elbiseler

Belden oturan elbiseler

Belden oturtmalı elbiseler, vücudun şeklini oturtacağı için göğüs bölgesini de toparlayacak, şekilli ve seksi gösterecektir.

V yaka elbiseler

V yaka elbiseler

Derin bir V yaka boynunuza zarafet katacak, ters üçgen görüntüsü gövdenizi uzatacak ve orta kısmınızı daha uzun ve ince gösterecek.

Bol paça pantolonlar

Bol paça pantolonlar

Üst tarafınız yeterince büyük olduğu için daha orantılı görünmek istiyorsanız alt tarafınızı da hareketlendirmeniz gerekiyor. Bunun için en ideal yöntem ise bol paça pantolonlar. Hem tarz, hem rahat, hem de vücudunuzu dengeleyecek.


Yakası düğmeli ya da fermuarlı üst parçalar

Yakası düğmeli ya da fermuarlı üst parçalar

Giydiklerinizin bedeninize uygun olması her zaman önemlidir ancak büyük göğüslü kadınlarda iki kat önemlidir. Dar bir üst göğüslerinizi fazlasıyla büyük, bol bir gömlek ise gövdenizi fazla iri gösterebilir. Bu yüzden ikisinin ortasını bulmanız gerekiyor. Düğmelerin ya da fermuarın arasından dekolte verebilirsiniz.


Yumuşak bir atlet

Yumuşak bir atlet

Ne yaparsanız yapın bazı bluzlar göğüslerinize yapışır ve arasına girer. Bunu önlemek için en iyi yöntem ekstra yumuşak bir atlet giymektir. Bir ten rengi, bir de siyah atlet bütün bluzlarınızı kurtaracaktır.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bu yaz düğün stilinize ilham olacak 15 örgü modeli