İsimsizler dizisinin 1. bölümünde neler oldu? 

Kanal D'nin yeni dizisi 'İsimsizler'in ilk bölümü dün akşam yayınlandı. Dizide Türk askeri ve polisinin törerle kahramanca mücadelesi ekranlara geldi

28 Mart 2017, Salı 08:04
A A
İsimsizler dizisinin 1. bölümünde neler oldu? 
Artık her hafta pazartesi günleri izleyicileriyle buluşacak olan İsimsizler dizisinin ilk bölümü dün yayınladı. 1. bölümde Güneydoğu'daki Virankaya Kaymakamı Orhan Yağız'ın şehit edilmesi sahnesi ekran başındakilere duygusal anlar yaşattı. 

İşte izleyenleri ekran başına kilitleyen o sahne...Dizisinin bu sahnesi; Mardin'in Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk'ün şehit edilmesini akıllara getirdi.

Kaymakamın öldürülmesinden sonra genç bir diplomat olan ve görev yerini değiştirmeyi düşünen Fatih, burada kalmaya karar verdi. Fatih, kendine beraber mücadele edebileceği 7 cesur arkadaş buldu.

İlk bölümü ile nefes kesen dizinin 2. bölüm fragmanı da yayınlandı.

İŞTE O FRAGMAN

DAVA ARKADAŞLARI

‘Kaymakam Fatih’e bu zorlu mücadelesinde destek veren dava arkadaşları ise şunlar:

Herkesin 'Dayı' dediği keskin nişancı Hasan (Bülent Alkış), Yüzbaşı Olcay (Sedat Mert), istihbarat memuru Kürşad (Volkan Keskin), özel harekat polisi Murat (Çağkan Çulha), makam şoförü Derman (Musab Ekici), MİT istihbaratçısı Seher (Sera Kutlubey), terörle mücadele polisi Ahmet (Taner Ertürkler) ve Doktor Elif (Algı Eke).

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Playboy modeli Iryna Ivanova yeni barış elçisi olma yolunda