İSKİ: istanbul'da sular ne zaman gelecek? Su kesintisi...

İstanbul'da 30 saat süreyle bakım-onarım çalışması nedeniyle, Beyoğlu, Şişli, Kağıthane, Beşiktaş ve Eyüp Sultan ilçelerine sular verilmeyecek. Vatandaşlar, su kesintisi sebebiyle mağdur durumda olurken internette "İstanbul'da sular ne zaman gelecek?" diye aratmaya başladı.

13 Mart 2018, Salı 18:38
A A
İSKİ: istanbul'da sular ne zaman gelecek? Su kesintisi...
İSKİ sabah saatlerinde İstanbul'un bazı ilçelerine su verilmeyeceğini duyurdu. 30 saat boyunca su verilmeyecek ilçeler şu şekilde: Beyoğlu, Şişli, Kağıthane, Beşiktaş ve Eyüp Sultan. Su kesintisiyle birlikte vatandaşlar "İstanbul'da sular ne zaman gelecek?" diye internette aratmaya başladı.

İSTANBUL'DA SULAR NE ZAMAN GELECEK?

İSKİ'den yapılan açıklama şu şekilde: Kağıthane-Levent Ana İsale Hattında yapılacak olan yenileme ve bakım-onarım çalışması sebebiyle 13 Mart 2018 Salı günü 10:00 ile 14 Mart 2018 Çarşamba günü 16:00 saatleri arasında 30 saat süreyle Beyoğlu, Şişli, Kağıthane, Beşiktaş, Eyüpsultan ilçelerinde bazı bölgelerde su kesintisi yapılacak.Su Kesintisi

Tarih: 13 Mart - 14 Mart

Beyoğlu

Kaptan Paşa, Piyale Paşa, Fetih Tepe, Piri Paşa, Keçeci Piri, Kulaksız, İstiklal, Yenişehir, Hacı Ahmet, Bostan, Bülbül, Kocatepe, Çukur, KalyoncuKulluğu, Sururi Mehmet Efendi, Yahya Kahya, Çatma Mescit, Kamer Hatun, Hüseyinağa, Kuloğlu, Şehit Muhtar, Cihangir, Kılıç Ali Paşa, Firüz Ağa, Evliya Çelebi, Şahkulu, Asmalı Mescit, Katip Mustafa Çelebi ve Tomtom Mahalleleri ile Ömer Avni, Örnektepe ve Pürtelaş Hasan Efendi Mahallelerinin üst kotları

Şişli

Gülbahar, Mecidiyeköy, Kaptan Paşa, Halide Edip Adıvar, Halil Rıfat Paşa, Mahmut Şevket Paşa, Cumhuriyet, Duatepe, Merkez, 19 Mayıs, Meşrutiyet, Halaskargazi, Teşvikiye, Harbiye, İnönü, Ergenekon, Bozkurt, Eskişehir, Feriköy, Paşa, Yayla, Kuştepe, İzzetpaşa, Esentepe ve Fulya Mahallesi

Kağıthane

Gültepe, Harman Tepe, Telsizler, Ortabayır, Çağlayan, Hürriyet, Gürsel, Talatpaşa, Mehmet Akif Ersoy, Nurtepe, Hamidiye ve Merkez Mahalleleri ile Yahya Kemal Mahallesi üst kotları.

Beşiktaş

Levent, Etiler, Ulus, Nispetiye, Kültür, Akat, Gayrettepe, Dikilitaş, Balmumcu, Yıldız ve Levazım Mahalleleri ile Bebek, Arnavutköy ve Kuruçeşme bölgelerinin üst kotları.

Eyüp Sultan

Hasdal Askeri Kışlası, Kemerburgaz (Mithatpaşa ve Mimarsinan) ve Göktürk Mahalleleri
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.