İsmail YK Eurovision'a talip

İsmail YK Eurovision'a talip

Sivas'ın Suşehri ilçesinde konser veren İsmail YK, "Ben ülkemi Eurovizyon'da en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum" dedi

04 Temmuz 2011, Pazartesi 16:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Suşehri Kaymakamlığı ve Suşehri Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen Şehr-i Su Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri, 3. gününde ilçe stadyumunda yapıldı. Festivalin finalinde, İsmail YK hayranlarıyla bir araya geldi. Yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı konser alanında hayranlarının büyük coşkusuyla karşılaşan İsmail YK, sahne performansıyla göz doldurdu. Birçok genç kız sahneye fırlayarak ünlü şarkıcıya sarılmak istedi. Hayranlarını kırmayan İsmail YK, sahneye çıkan genç hayranlarıyla hareketliparçalar eşliğinde oynadı. Minik hayranlarını da kırmayan İsmail YK, kucağına aldığı küçük bir kız çocuğuyla oyun oynadı.

Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel, İsmail YK'ya fotoğrafının içerisinde olduğu özel çini tabak hediye etti. Konser sonrası Suşehri'ne bağlı Şarköy'den akrabalarıyla bir araya gelen İsmail YK, İHA muhabirinin sorularını da yanıtladı. İHA muhabirine konuşan YK, "Suşehri'nde konser vermek ayrı bir mutluluk. Hemşerilerimle bir araya gelmekten mutluyum. Suşehri çok güzel, çok şirin bir yer. Suşehri topraklarında çıplak ayakla gezdik, kendimize geldik. Akrabalarımla bir araya gelmekten mutluluk duydum" dedi.

"Eurovizyon yarışmasındaTürkiye'yi temsil etmek ister misiniz?" sorusuna İsmail YK, "Bana, 'Bu konuda teklif gelirse kabul eder misiniz?' diye bir soru gelmişti. Ben de eğer ki ben Eurovizyon'a katılırsam şov ağırlıklı bir hazırlık yaparak yarışmada ülkemizi temsil etmek isterim. Çünkü şov anlamında kendime çok güveniyorum. Almanya'da büyüdüm, Almanya'da yaşadım. Oranın müziklerini besteledim diye bir iddiam yok. Zaten müzik artık enternasyonal olmuş. Ben başarılı olacağıma inanıyorum. Ülkelerin yarışmalardaki başarılarını puanlar belirlemektedir. Ben ülkemi Eurovizyon'da en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum" şeklinde cevap verdi.

SABAH

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Silikonlarını yenileyen Chloe Loughnan şov yaptı