İstanbul Beşiktaş'taki patlamada şehit olanların isimleri ve memleketleri

Türkiye yasta! İstanbul Beşiktaş'taki iki terör saldırısında 33 polis ve 8 sivil şehit düştü. Şehitlerin kimlikleri belli olurken Van'dan Isparta'ya, Diyarbakır'dan Sinop'a dört bir yana şehit ateşi düştü!

12 Aralık 2016, Pazartesi 08:12
A A

BEŞİKTAŞ’ta meydana gelen hain terör saldırısında yaralanan bankacı Selin Çelik hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Dün meydana gelen patlama sırasında Taksim’e giden dolmuşta yaralanan 28 yaşındaki bankacı Selin Çelik, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi. Yoğun bakımda tedavisi yapılan Selin Çelik yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

İstanbul'daki terör saldırısında şehit olan polis memuru Hüseyin Dalkılıç'ın İzmir'deki babaevinde üzüntü hakim. Beşiktaş Vodafone Arena önündeki terör saldırısında şehit düşen Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Hüseyin Dalkılıç'ın haberi, Bornova ilçesi Çamdibi semtindeki yakınlarına görevliler tarafından iletildi. Şehidin kardeşi Atilla Dalkılıç, gazetecilere yaptığı açıklamada, 6 yıllık polis memuru olan kardeşinin 1,5 yaşında bir kızının bulunduğunu söyledi.

Şehit olan Çevik Kuvvet polislerinden Hamit Şahin’in memleketi Bayburt’a acı haber ulaştı. 23 yaşındaki şehit polisin cenazesi merkeze bağlı Sorkunlu köyünde toprağa verileceği bildirildi.

İstanbul Beşiktaş’ta Vodafone Arena Stadı yanında dün gece düzenlenen bombalı terör saldırısında Sinoplu polis memuru Hakan Tanrıkulu şehit oldu. Şehit Tanrıkulu’nun Durağan İlçesi'ndeki baba evine acı haberi ulaştı. Baba İzzet Tanrıkulu ve anne Ayşe Tanrıkulu oğullarının şehit haberi aldıktan sonra gözyaşlarına boğuldu. 3 yıllık polis memuru Hakan Tanrıkulu bekar olduğu belirtildi. Baba evine Türk Bayarğı asılırken, acı haberi duyan yakınları taziye için evine geldi.

İstanbul'daki terör saldırısında 11 yıldır İETT şoförlüğü yapan Ahmet Dokuyucu da şehit oldu. Dokuyucu'nun Kahramanmaraş'ta babaevinde yas var. Evli ve 4 çocuk babası Dokuyucu'nun (39), babası Habip ve annesi Kıymet Dokuyucu'ya acı haber yetkililer tarafından verildi. Haber üzerine Dokuyucu'nun babaevine Türk bayrakları asıldı. Dokuyucu'nun 12 yıl önce İstanbul'a gittiği, 11 yıldır da İETT'de şoför olarak çalıştığı öğrenildi. Baba Dokuyucu'nun oğlunun cenazesini getirmek üzere İstanbul'a gittiği, yarın Elmalar Mahallesi'nde cenaze töreninin yapılacağı belirtildi.

Terör saldırısında Ordulu olan Koç Üniversitesi İşletme Bölümü son sınıf öğrencisi Görkem Yazıcı’nın da hayatını kaybettiği belirtildi.İşletme Bölümü son sınıf öğrencisi Görkem Yazıcı'nın annesiyle birlikte İstanbul’da yaşadığı, babasının ise vefat ettiği belirtildi. Evin tek çocuğu olan Görkem Yazıcı’nın Amerikan futbolu sporcusu olduğu ifade edildi. Görkem Yazıcı’nın ailesinin isteği üzerine cenazesinin İstanbul’da toprağa verileceği belirtildi.

İstanbul’daki bombalı terör saldırısında şehit olan polis memuru Çetin Sarıkaya’nın Ankara’daki baba ocağına acı haber ulaştı. Şehit polis memurunun acı haberi anne İnci Sarıkaya’ya sağlık ekipleri eşliğinde polis yetkilileri tarafından verildi. Şehit polisin 4 kardeş olduğu ve babasının vefat ettiği öğrenildi. Bekar olan Çetin Sarıkaya’nın beden eğitimi öğretmenliği bölümünden mezunu olduğu ve atanamayınca polis olmaya karar verdiği öğrenildi. Şehidin naaşı, Elmadağ Kargalı Şehitliği’ne defnedilecek.

Hain saldırı sonrası bir acı haber de Eskişehir'e düştü. İstanbul’da görev yapan 3 aylık polis memuru, 29 yaşındaki Uğur Ürker’in acı haberi ailesine ulaştırıldı. Bekar olduğu öğrenilen şehidin acı haberini aldıktan sonra fenalaşan yakınlarına 112 Acil Sağlık ekipleri müdahale etti. Haberi alan yakınları da şehidin evine gelmeye başladı.

Beşiktaş’taki terör saldırısının kurbanlarından biri, Taksim - Bostancı dolmuşu sürücüsü 24 yaşındaki Velat Demiroğlu’nun cenazesi, Kartal Soğanlık Merkez Camii’ndeki törenin ardından memleketi Diyarbakır’a gönderildi. Velat Demiroğlu’nu son yolculuğuna aralarında babası, annesi, yakınları ve arkadaşlarının bulunduğu kalabalık bir grup uğurladı.

Şehit olan polis memuru 21 yaşındaki Mustafa Kemal Devrilmez’in memleketi Yozgat’ın Sarıkaya İlçesi’ne ateş düştü. Devrilmez’in 1 yıldır ilk görev yeri olan İstanbul’da bulunduğu öğrenildi. Şehit polisin babası Özbay ile annesi Şerife Devrilmez, çocuklarını görmek için gittikleri İstanbul’da acı haberi aldı. Devrilmez’in, Yozgat Polis Meslek Yüksek Okulunu bitirdikten sonra İstanbul’da göreve başladığı öğrenildi. Şehidin cenazesi, Sarıkaya ilçesinde yarın öğle namazından sonra düzenlenecek cenaze töreninden sonra toprağa verilecek.

23 yaşındaki Süleyman Sorkut’un acı haberi, memleketi Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’ndeki ailesini yasa boğdu. 5 aylık polis olduğu belirtilen polis memuru Sorkut’un acı haberi, polis yetkilileri tarafından Bayramözü Mahallesi’nde yaşayan babası Cuma ve annesi Remziye Sorkut’a verildi. Acı haberle yasa boğulan ailenin Türk bayraklarıyla donatılan evi, Sivelekli’lerin akınına uğradı. Bekar ve 1’i kız 4 çocuklu ailenin 3’üncü çocuğu olduğu belirtilen şehit Sorkut’un ağabeyi Yunus Ferhat Sorkut’un, Didim’de Cumhuriyet Savcısı olduğu öğrenildi. Şehit polis Süleyman Sorkut’un cenazesi, bugün Siverek’te düzenlenecek törenle toprağa verilecek.

Şehit polislerden 24 yaşındaki Nazif Emre Horoz’un, memleketi Konya’ya şehit ateşi düştü. 2 yıllık evli olan şehit Horoz’un, 6 aylık Erva ve Elif adında ikiz bebeklerinin olduğu belirtildi. 2 yıl önce polis memuru olan Nazif Emre Horoz'un babası Mustafa Horoz’un, oğlunun yanında İstanbul’da taksi şoförlüğü yaptığı kaydedildi. Şehit Nazif Emre Horoz’un cenazesinin yarın öğle namazının ardından Seydişehir’de defnedilmesi bekleniyor.

Şehit polis memuru Oğuzhan Duyar'ın annesi Nurhan Duyar, oğlunun polisliği sevdiğini ve hep şehit olmak istediğini belirterek, "Biz her zaman dimdik ayaktayız." dedi. Duyar, oğlunun 7 ay önce polis memuru olduğunu söyledi. "Ne istediler benim kuzumdan. O benim varım, yoğum, bir tanemdi. Onu da götürdüler. Elimden kaydırıp aldılar ama onların yanına kalmasın. diyen Duyar, şunları anlattı:"Oğlum polisliği seviyordu, hep şehit olmak istiyordu. Biz her zaman dimdik ayaktayız. Benim oğlumun istediğini oldu. Şehit annesiyim. Allah kalanlara, hepsine uzun ömür versin. 21 yaşındaydı. 28 Aralık'ta da doğumgünüydü. Doğum günü için gelecektim ama morgdan aldım. O hainlerin hiçbir zaman yanına kalmasın."

Şehit olan polislerden 24 yaşındaki Bora Çelik’in, Niğde’nin Bor İlçesi’ndeki baba evine ateş düştü. Nuri, Rahime Çelik çiftine oğullarının şehitlik haberi polis görevlileri tarafından verildi. Acı haberi alan Çelik çiftini, yakınları teselli etmeye çalıştı. Bekar olan Bora Çelik’in cenazesi Niğde’nin Bor İlçesi’nde toprağa verilecek.

İstanbul'da düzenlenen terör saldırısında şehit olan polis memuru Hamdi Dikmen'in Malatya'daki babaevine acı haber ulaştı.Babası Abuzer Dikmen'in 15 yıl önce vefat ettiği ve bekar olduğu öğrenilen şehidin, yaklaşık 3 aydır İstanbul'da görev yaptığı öğrenildi.

Beşiktaş'taki bombalı saldırıda şehit olan Beşiktaş Kartal Yuvası çalışanı Tunç Uncu'nun sosyal medya hesabında son paylaştığı fotoğraf ortaya çıktı. Son yaptığı paylaşımda maçta görevli olduğuna dair görevli kartının fotoğrafını paylaşan Uncu'nun ayrıca Caner Erkin ile çektirdiği fotoğrafı da sosyal medya hesabından paylaştığı ortaya çıktı.

Bombalı saldırıda Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Sinoplu 21 yaşındaki Berkay Akbaş da hayatını kaybetti. Patlamanın ardından Berkay'ın arkadaşları ve ailesi Twitter'da Berkay'dan haber alınamadığını belirterek yardım istemişti. Akbaş’ın arkadaşlarıyla birlikte hafta sonunda gezmek için İstanbul’a gittiği kaydedildi.

26 yaşındaki Çevik Kuvvet polisi Hasan Bilgin’in Zonguldak'ın Kozlu ilçesindeki baba ocağına ateş düştü. Acı haberi alan şehidin babası Yaşar Bilgin ile annesi Aynur Bilgin'in gece İstanbul'a gittikleri öğrenildi. Şehidin babannesi Nebiye Bilgin'e ise acı haber sabah saatlerinde verildi. 112 sağlık ekipleri de evin önünde hazır bekletildi. Şehit Hasan Bilgin’in yaklaşık bir yıl önce polislik sınavlarını kazandığı ve göreve başladığı belirtildi.

Şehit düşen polis memuru Metin Düzgün'ün Konya'daki ailesine acı haber ulaştı. Yetkililer acı haberi anne Hatice Düzgün'e verdi. Oğlunun şehadet haberini alınca fenalık geçiren anne Düzgün, 112 Acil Servis ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Şehidin kardeşinin yaşadığı eve Türk bayrağı asıldı. Bekar olan şehit polis memuru Metin Düzgün'ün, 1,5 yıldır görev yaptığı öğrenildi.

Şehit olan polislerden 22 yaşındaki Mehmet Atıcı’nın Adana’daki baba evine ateş düştü. İmamoğlu İlçesi’nde oturan ve geçen yıl Polis Meslek Yüksekokulu’ndan mezun olan şehit polis memuru Mehmet Atıcı’nın şehitlik haberini dün gece öğrenen babası İsmail, annesi Esin Atıcı, İstanbul’a hareket etti. İlk görev yerinde şehit olan Mehmet Atıcı’nın cenazesi, Adana’da toprağa verilecek.

Şehit olan polislerden 5 aylık polis memuru 21 yaşındaki Durmuş Öcal’ın acı haberi memleketi Isparta’ya ulaştı. Şehit polisin ailesine haber vermek için gelen yetkililer baba Şerafettin Öcal ile anne Keziban Öcal’ı evde bulamadı. Şehit polisin merkez Doğancı Mahallesi’nde oturan annesinin dün akşam, babasının ise bu sabah acı haberi alıp İstanbul’a gittiği kaydedildi.Şehit polis memuru Durmuş Öcal’ın Afyonkarahisar Polis Meslek Yüksekokulu’ndan mezun olduktan sonra 8 Temmuz 2016 tarihinde İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde göreve başladığı kaydedildi. Bekar olan Durmuş Öcal’ın 2 kardeşinin bulunduğu belirtildi.

Çevik Kuvvet'de görevli emniyet amiri Kadir Yıldırım da hain saldırıda şehit oldu. Kadir Yıldırım 1975 doğumluydu. Yıldırım’ın, bir süre önce kendine ait sosyal medya hesabından ’İnşallah bizlere de Allah şehitlik nasip eder’ diye paylaşım yaptığı ortaya çıktı. Şehit emniyet amirinin Şırnak’ta Mart ayında geçici görevle operasyonlara katıldığı, 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında da İstanbul’da görev aldığı belirtildi.

Şehit olan polis memuru Murat Yılmaz'ın Muş'taki babaevi, bayraklarla donatıldı. Şehidin dayısı Şahin Çiftçi de hainlerin emellerine ulaşamayacağını belirterek, "2 yıl önce mezun olup çevik kuvvette göreve başlayan yeğenim de bu hain saldırıda şehit düşmüştür. Bu saldırıyı kınıyorum. Bizim canımız yandı, başkasının canı yanmasın. Allah mekanlarını cennet etsin. Milletimizin başı sağ olsun. Bu hainler emellerine varamayacaklar." diye konuştu. Bekar olan şehit polis memuru Yılmaz'ın, ailenin 4 çocuğundan en küçüğü olduğu öğrenildi.

Çevik Kuvvet'te görevli polis memuru Ali Aksoy'un şehit olduğu haberi, Akhisar'a bağlı Sarıçalı Mahallesi'ndeki yakınlarına görevliler tarafından iletildi. Şehidin babası Ömer ve annesi Medine ve kardeşi Mehmet Aksoy'un, terör saldırısı sonrası Ali Aksoy'la iletişim kuramamaları üzerine dün gece İstanbul'a gittikleri öğrenildi. Aksoy'un dedesi Şevket Yağızer, torununu son olarak 1 ay kadar önce izne geldiğinde gördüğünü, yanlarında 10 gün kaldığını söyledi.

Beşiktaş’ta dün akşam meydana gelen bombalı terör saldırısında şehit olan polis memuru 21 yaşındaki Mehmet Zengin’in, Ankara’nın Etimesgut İlçesi’ndeki babaevine kara haber ulaştı. Şehit haberi, Kadir ve Birsen Zengin çiftine sağlık ekipleri eşliğinde, polis yetkilileri tarafından verildi. Polis memuru Zengin’in şehit haberi üzerine, sevenleri ve yakınları şehidin babaevine akın etti.

Şehit polislerden birisinin Samsunlu polis memuru Mustafa Öztürk olduğu belirtildi. Şehit Öztürk’ün Çarşamba İlçesi Sarıcalı Mahallesi Yunus Emre Caddesi’nde bulunan baba evine acı haberi ulaştı. baba Evlatlarının şehit haberini alan acılı anne ve baba gözyaşlarına boğuldu. Bekar olan Mustafa Öztürk’ün 2.5 yıllık polis olduğu belirtilirken kardeşinin de Trabzon Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde öğrenci olduğu ifade edildi.

Şehit olan Çevik Kuvvet polisi Adem Serin'in Gaziantep'teki baba ocağında yas var. Haber üzerine baba Şefik Serin İstanbul'a giderken, baygınlık geçiren anne İsminur Serin ise hastaneye kaldırıldı. Şehit Serin'in 5 çocuklu ailenin en büyüğü olduğu, yaklaşık 4 yıl önce İstanbul'da göreve başladığı öğrenildi. Serin'in bir ay sonra nişanlanacağı öğrenildi.

Hain terör saldırısında şehit olan polis memurlarından Mehmet Taş’ın acı haberi, Şanlıurfa'nın Bozova İlçesi’nde yaşayan ailesini yasa boğdu. 6 aylık polis olduğu belirtilen polis memuru Mehmet Taş’ın acı haberi ailesine verildi. Oğlunun şehit haberi üzerine yıkılan çiftçi baba Salih Taş, "Vatan sağ olsun" diyerek ailesini teselli etmeye çalıştı. Anne İmhan Taş ise gözyaşlarına boğularak şehit oğlu için ağıt yaktı.3’ü kız, 7 çocuklu ailenin ortanca çocuğu olan şehit polis Mehmet Taş yarın Şanlıurfa’da toprağa verilecek.

İstanbul'da düzenlenen terör saldırısında şehit olan Vodafone Arena'dan Sorumlu Özel Güvenlik Şube Emniyet Müdürü ve Beşiktaş Kongre Üyesi Vefa Karakurdu'nun (43) yakınlarına acı haber verildi.Evli ve 2 çocuk babası Vefa Karakurdu'nun cenazesi Ereğli ilçesindeki Bozhane Camisi'nde ikindiye müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası Kestaneci Mahallesi’ndeki kabristanda toprağa verilecek. Bu arada Vefa Karakurdu'nun kardeşi Sabri Ferda Karakurdu'nun ise 2008'de Ereğli-Alaplı karayolunda geçirdiği trafik kazası sonucu 3 arkadaşı ile birlikte hayatını kaybettiği öğrenildi.

Vanlı polis Soner İdil de şehit düşen polislerin içinde yer aldı. Şehit polis memuru Soner İdil’in Van’ın Çatak İlçesi nüfusuna kayıtlı olduğu belirtildi. Bekar olan İdil’in 3 ay önce göreve başladığı ve ailesinin şehidin cenazesini almak için İstanbul’a gittiği belirtildi.

Şehit polislerden birinin de Kayserili Yasin İke olduğu belirtildi. Şehit olan özel harekat polisi Yasin İke’nin, Kayseri’nin merkez Talas İlçesi Örencik Mahallesinde oturan babası Üzeyir İke’ye, yetkililer acı haberi verdi. Oğlunu kaybetme acısına dayanamayan Üzeyir İke fenalaştı ve sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan Üzeyir İke, daha sonra polis aracıyla evine götürüldü. Yakınlarının desteğiyle hastaneden çıkan Üzeyir İke, "Yavrum, Yasin’im" diyerek ağladı.

İstanbul'daki terör saldırısında şehit olan polis memuru Ali Osman Şahin'in şehadet haberi, memleketi Kilis'teki ailesine ulaştı. Emniyet yetkilileri, sağlık ekipleri eşliğinde Şahin'in (22) Karataş Mahallesi’ndeki evine giderek, yakınlarına acı haberi verdi. Haberin duyulmasının ardından mahalleye ve şehidin evine Türk bayrakları asıldı, Kilis Belediyesi tarafından evin önüne taziye çadırı kuruldu. Şehidin henüz 3 yaşındayken babasını kaybettiği, yaklaşık 1,5 yıl önce mesleğe başladığı, 5 kardeşi bulunduğu ve bekar olduğu öğrenildi.

İstanbul'daki terör saldırısında şehit olan polis memuru Osman Börklüoğlu'nun Kayseri'nin Melikgazi ilçesindeki ailesine acı haber verildi. İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena yakınındaki terör saldırısında şehit düşen 25 yaşındaki polis memuru Börklüoğlu'nun şehadet haberi, Selimiye Mahallesi'nde oturan yakınlarına iletildi. Oğullarının şehit olduğu haberini alan anne Serenay ve baba İsmail Börklüoğlu ile yakınları gözyaşı döktü. Şehit haberi sonrası Börklüoğlu'nun ailesinin evi ile mahalledeki evlere Türk bayrakları asıldı. Şehidin Özge Börklüoğlu ile iki buçuk aylık evli ve ailenin 3 çocuğundan en küçüğü olduğu öğrenildi.

Şehit olan polislerden Adem Oğuz'un Adana Çukurova ilçesindeki ailesine acı haber ulaştı. Haber üzerine baba Ali Oğuz İstanbul'a giderken, baygınlık geçiren anne Yeter Oğuz ise hastaneye kaldırıldı. Oğuz'un şehit olduğu haberini alan çok sayıda yakını da Belediyeevleri Mahallesi'ndeki baba evine geldi. Dört kız kardeşi bulunan şehit Oğuz'un ailenin tek erkek çocuğu olduğu, yaklaşık 5 yıl önce İstanbul'da göreve başladığı öğrenildi. İki yıllık evli olan Oğuz'un 6 aylık bir erkek çocuk sahibi olduğu bildirildi.

Şehit polislerden 27 yaşındaki İlker Uylaş’ın Hatay’daki baba evine ateş düştü. Hatay Emniyet Müdürlüğü’nde görevli bekçi olan baba Behçet Uylaş’a, oğlunun şehit haberi emniyet görevlileri tarafından verildi. 7 yıllık polis memuru olan oğlunun şehit haberini alan annesi Havva Uylaş fenalık geçirdi. Acı haberi aldıktan sonra güçlükle ayakla durabilen şehidin babası Behçet Uylaş da yakınları tarafından teselli edilmeye çalışıldı. 4 aylık evli olan şehit İlker Uylaş’ın ailesinin oturduğu sokağa Türk bayrakları asıldı. Şehidin ağabeyi de kendisi gibi polis memuru...

İstanbul'daki terör saldırısında şehit olan 24 yaşındaki polis memuru Ahmet Alan'ın Yozgat'ın Sorgun ilçesindeki baba evinde büyük üzüntü yaşanıyor. İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena yakınındaki saldırıda şehit olan Alan'ın Yenidoğan Mahallesi'ndeki evine Türk bayrakları asıldı, sokağa taziye çadırı kuruldu. Sorgun Kaymakam Vekili Davut Sinanoğlu, Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Özdemir ve diğer ilgililer, şehidin annesi Zehra Alan'a başsağlığı diledi. Şehidin babası Polat Alan'ın ise İstanbul'a gittiği öğrenildi. Şehit Alan'ın cenazesinin, Garajlar Yeni Cami'de yarın kılınacak öğlen namazına müteakip, Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verileceği öğrenildi.

İstanbul'daki terör saldırısında şehit olan polis memuru Enes Çiçek'in (23), merkez Eyyübiye ilçesindeki babaevine acı haber ulaştırıldı. İstanbul, Beşiktaş Vodafone Arena yakınındaki saldırıda şehit olan Çiçek'in, Şıh Maksut Mahallesi'ndeki baba ocağına giden yetkililer, sağlık ekipleri eşliğinde acı haberi imam olan babası Bekir Çiçek'e verdi.Şehadet haberinin ardından Çiçek'in yakınları şehidin babaevine akın etti.Baba Çiçek ve beraberindeki bazı akrabaları, cenazeyi almak için İstanbul'a gitti. İstanbul'dan havayolu ile yarın Şanlıurfa'ya getirilecek şehidin naaşı, İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenecek törenin ardından kılınacak cenaze namazına müteakip Yeni Aile Mezarlığında toprağa verilecek.Çiçek'in bekar olduğu öğrenildi.

Vodafone Arena Stadı’nın yakınlarında düzenlenen bombalı saldırıda yaralanan Çevik Kuvvet Polisi Okan Doğan, dün akşam İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede şehit oldu. Şehit Polis’in Malatya’nın Battalgazi İlçesi Selçuklu Mahallesi’ndeki baba ocağına acı haber ulaştı. Malatya’nın Yazın İlçesi nüfusuna kayıtlı, 2 yıldır polis olarak görev yaptığı, bek?r olduğu öğrenilen ve ailesinin 4 çocuğunun en küçüğü olan şehit Okan Doğan’ın babası Yusuf ve Nadriye Doğan oğullarının şehit düştüğünün haberini aldıktan sonra dün sabah İstanbul’a gittiği belirtildi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.