İstanbul'da beton mikseri terörü! İçinde hamile kadın olan araca defalarca çarptı

İstanbul Dudullu Organiz Bölge Sanayi kavşağında, bir araç ile beton mikseri karşı karşıya geldi. Araç sürücüleri arasında yol tartışması yaşandı. Bu tartışmanın ardından beton mikseri sürücüsü bilerek araca defalarca çarptı. Arabanın içinde hamile bir kadın da vardı

13 Aralık 2017, Çarşamba 17:29
A A
İstanbul'da beton mikseri terörü! İçinde hamile kadın olan araca defalarca çarptı
A Haber'e konuşan aracın sürücüsü Emre Bağcı olayı şöyle anlattı:

"Kavşağa girerken aşırı hızlı şekilde gelen beton mikseri sürücüsüne elimle yavaş işareti yaptım, 'bu kadar hızlı olmanın anlamı yok yavaş olur musun' dedim, adam 'yol benim' dedi. 'Yolun kimin olduğunu tartışmıyorum, çok hızlı geliyorsun, eşim hamile korktu' dedim. Tartışma uzamasın diye ben yoluma devam etmek istedim. Bunun üzerine adam beton mikserini arabamızın üzerine sürdü, önümüzü kesti. Ben de arabadan indim, adama 'Napıyorsun kardeşim bizi mi öldüreceksin' dedim, adam cevap olarak 'Yol benim demedim mi ben sana' dedi.


'SOPAYLA KAFAMA VURDU'


Bunun üzerine adamın arabasının kapısını açtım. Kapıyı açmamla beraber beyzbol sopasına benzer bir sopayla kafama birkaç kez vurdu. Kendimi toparlayarak zor da olsa adamı arabadan aşağı indirdim ve ben de ona vurdum. Sonra çevredekiler geldi ayırdı bizi.


'EŞİMİ ÇIKARDIM, 2 DEFA DAHA VURDU'


Ardından adam tekrar arabasına bindi ve arabasını geri geri sürmeye başladı. Adamın olay yerinden kaçacağını düşünürken arabamızın içinde eşim varken hızlıca arabamıza vurdu. Önüne atlayıp kendisini engellemek istediğimde aracı benim de üzerime sürdü. Eşim arabanın içindeyken iki kez bu şekilde geri çekilip gelerek arabamıza vurdu. Ardından eşimi arabanın içinden çıkardım ve bundan sonra 2 kez daha aynı şekilde sırıtarak arabamıza vurdu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.