İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden "Sultanbeyli" açıklaması

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Sultanbeyli Fatih Polis Merkezi'ne yapılan bombalı intihar saldırısıyla ilgili açıklama yaptı

12 Ağustos 2015, Çarşamba 23:08
A A
İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden 'Sultanbeyli' açıklaması

Emniyet Müdürlüğü’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Bir başka kaynaktan elde edilen istihbari bilgi doğrultusunda ilimizde alınan tedbirler ve yapılan uygulamaların, Fatih Polis Merkezi’ne yapılan saldırıyla herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır" denildi.

Açıklamada ayrıca, "10.08.2015 tarihinde Sultanbeyli ilçesinde Fatih Polis Merkezi’ne yönelik gerçekleştirilen hain saldırı ile ilgili olarak; 12.08.2015 günü bazı basın yayın kuruluşlarında yer alan ’Eksik İstihbarat’ başlıklı bir habere yer verilmiştir.

Söz konusu haber hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Bu bağlamda, birtakım duyum ve istihbarı bilgilerin istihbarat kurumları arasında paylaşılması noktasında herhangi bir olumsuzluk veya eksiklik söz konusu değildir" ifadesine yer verildi.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.