İstanbul Erkek Lisesi’ne yeni müdür

Türkiye’nin önemli eğitim kurumlarından olan İstanbul Erkek Lisesi’nin müdürü değişti. Kabataş Erkek Lisesi Müdürü Fatih Güldal, İstanbul Erkek Lisesi’nin yeni müdürü oldu

15 Ağustos 2018, Çarşamba 14:31 Son Güncelleme:
A A

Fatih Güldal haberi Twitter hesabından duyurarak Kabataşlılara şöyle veda etti: 

“Sevgili Kabataşlılar; evim, yuvam, her şeyim Kabataş Erkek Lisesi’ndeki görevimden bir başka güzide kurumumuz İstanbul Erkek Lisesi’ne yine müdürolarak atanmam sebebiyle ayrılıyorum. Hoşça kalın.”

FATİH GÜLDAL KİMDİR?

1978 doğumlu Fatih Güldal, ilk ve orta öğrenimimi Bursa’da tamamladı. 1996 yılında Marmara Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nü kazandı ardından 2000 yılında aynı üniversitenin Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü’nde yüksek lisans programına başladı. 2003 yılında ‘Fetihten Osmanlılara Kadar Sinop Şehri’nin Tarihi’ teziyle mezun oldu. 2000 yılından beri çeşitli kurumlarda öğretmenlik ve idarecilik yaptı. Fatih Güldal, 2015 Ağustos ayında Kabataş Erkek Lisesi’ne müdür olarak atanmıştı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.