İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği personel alımı duyurusu yayımlandı. İşte detaylar…

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği engelli idari memur ve uzman yardımcısı kadrolarına sözlü sınavla personel alımı yapılacak. Başvurular 14 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılabilecek. İşte detaylar…

16 Nisan 2019, Salı 16:38 Son Güncelleme:
A A
İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği personel alımı duyurusu yayımlandı. İşte detaylar…

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği personel alımı KPSS puanı ile 1 adet engelli idari memur ve 5 uzman yardımcısı alımı yapacak. İşte ilanın detayları…

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği engelli idari memur kadrosuna KPSS puanıyla Lisans mezunu 1 adet personel alımı yapacak.

İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

İktisat, İşletme, Kamu yönetimi, Uluslararası Ticaret, Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Ekonometri, Matematik, Gemi İnşaatı ve Makineleri Mühendisliği, Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun 5 adet uzman yardımcısı alımı yapacak. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.