İstanbul Moda Haftasın'a ünlüler akını

Bu sene 10'uncusu düzenlenen Mercedes Benz İstanbul Moda Haftası, Zorlu Center'da bulunan Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleştirildi  

13 Eylül 2017, Çarşamba 19:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Defilede ünlü şarkıcı Gökhan Türkmen de podyuma çıktı. 

Türkmen ve kreasyonun sahibi Emre Erdemoğlu defile sonunda mankenlerle podyumda yürüdü.

KANALDA SAĞLIK, GÜZELLİK, MAKYAJ, DETOKS, ÜNLÜLERLE SOHBETLER GİBİ BİRÇOK İÇERİK VAR"

KANALDA SAĞLIK, GÜZELLİK, MAKYAJ, DETOKS, ÜNLÜLERLE SOHBETLER GİBİ BİRÇOK İÇERİK VAR"

BİP uygulamasının içerisindeki Tarzım Cepte kanalının sunucusu Çağla Gürsoy da defilenin ardından kanal ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Gürsoy'un yaptığı açıklamalarda, "Şu anda 10'uncu yılını kutladığımız Mercedes Benz İstanbul Moda Haftası içerisindeyiz. Alem Dergisi'yle birlikte resmi katılımcılardan biriyiz. 

Tasarımcılarla özel röportajlar yapıyorum, backstage'lerine giriyorum, defileleri izliyorum. İnsanların daha çok basından televizyondan magazinden takip edip ulaşamadığı detayları Tarzım Cepte kanalında yayınlıyoruz. 

Bu yayın organını bir kadın portalı olarak düşünebiliriz ama daha çok bir yaşam kanalı. Çünkü; sağlık, güzellik, makyaj, detoks, ünlüler sohbetler gibi birçok içerik var burada.  Çok keyifli haftada 2-3 kere yaşamla alakalı, günlük hayatınızda karşınıza çıkacak, sağlık, güzellik, makyaj, moda bizim kanalımızda yer alıyor" dedi.

Acun Ilıcalı'nın müstakbel eşi Şeyma Subaşı, sunucu Burcu Esmersoy ve 2014 Türkiye 2. Güzeli Dilan Çiçek Deniz de İstanbul Moda Haftası'na katıldılar. Tarzlarıyla dikkat çektiler. 

DİLAN ÇİÇEK DENİZ

DİLAN ÇİÇEK DENİZ

BURCU ESMERSOY

BURCU ESMERSOY

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Lara 500 bin TL'ye saçını sigortalatıyor