İstanbul ve Antalya'da kadın cinayetleri! Çığlıklarını herkes duydu!

2019'un ilk 6 ayında 160 kadın, erkekler tarafından katledildi. Dün de İstanbul ve Antalya'da iki kadın öldürüldü, iki kadın da silahla yaralandı

24 Temmuz 2019, Çarşamba 07:47
A A
GECE YEDEK ANAHTARLA EVE GİRDİ

GECE YEDEK ANAHTARLA EVE GİRDİ

Adı Gülen Pamukcu’ydu. 27 yaşındaki kadın Ankara’da yaşayan Ali U. ile tanıştı. Aşık olup nişanlandığında onu bekleyen korkunç sondan habersizdi. Tartışmalar ve şiddet başladığında ayrılmak istedi. Karşı çıkan Ali U., genç kadının İstanbul Sultangazi’de yalnız yaşadığı evin kapısına dün 04.00’te dayandı. Yedek anahtarıyla kapıyı açıp içeri girdi.

UYKUDAN UYANDIRIP BIÇAKLADI

UYKUDAN UYANDIRIP BIÇAKLADI

Uyandırıldığında neye uğradığını anlayamayan Gülen Pamukcu’yu Ali U. beş kez bıçakladı. Genç kadının “Beni kurtarın” çığlıklarını aynı binada oturan iki ağabeyi de duydu. Koşup geldiler ama Ali U. kaçmıştı. Kanlar içinde bulunan genç kadın öldü. Ali U. ile kaçmasına yardım eden arkadaşı Mustafa E. Ankara’da yakalandı, adliyeye sevk edildiler.

KATİL İTİRAF ETTİ

KATİL İTİRAF ETTİ

Ali U. nişanlısını kıskançlık yüzünden öldürdüğünü itiraf etti.

HALİME ŞENAL- 20 KEZ BIÇAKLANDI

HALİME ŞENAL- 20 KEZ BIÇAKLANDI

Antalya Manavgat’ta dün sabah minibüs durağında kanlar içinde yatan bir kadın bulundu. 20 bıçak darbesiyle öldürülen kadının bir otelde garsonluk yapan Halime Şenal (31) olduğu belirlendi. Güvenlik kameraları incelendi.

Kadının iş çıkışı birlikte yaşadığı Ümit G. ile buluştuğu ve tartıştığı görüldü. Ümit G.’nin kadını bıçakladığı anlar da kameralara yansımıştı. Saklandığı evde yakalanan Ümit G. kıskançlık nedeniyle tartıştığı Halime Şenal’ı öldürdüğünü itiraf etti.

ANNE VE KIZI SİLAHLA YARALANDI

ANNE VE KIZI SİLAHLA YARALANDI

Eski sevgilisi, Kübra G.’nin İstanbul Esenyurt’taki evine dün sabah gitti. Tartışma çıktı. Yanında getirdiği silahla ateş ettiği genç kadını ve annesini yaralayan saldırgan kaçtı. Hastanedeki kadınların durumu iyi. Saldırgan aranıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...