İstanbul'da su kesintisi

İstanbul'un bazı ilçelerinde su kesintisi olacak. Bahçelievler ve Bağcılar'da 16, Sultangazi'de 14 saat süreyle su kesintisi yaşanacak

18 Kasım 2013, Pazartesi 10:03
A A

İSKİ’den yapılan açıklamada, Bahçelievler, Yenibosna Kayalar Sokak’ta isale hattı deplase bağlantı çalışması yapılacağı için, 20 Kasım 2013 Çarşamba günü 10:00 ile 21 Kasım 2013 Perşembe günü 02:00 saatleri arasında 16 saat süreyle su kesintisi yaşanacağı belirtildi.

Su alamayacak bölgeler ise şöyle:

"Bağcılar ilçesi: Evren Mahallesi’nin tamamı, Bağlar Mahallesi’nin bir bölümü ve Mahmutbey Mahallesi Taşaocağı Mevki.

Bahçelievler ilçesi: Yenibosna Merkez, Çobançeşme, Hürriyet, Zafer, Cumhuriyet, Soğanlı, Siyavuşpaşa, Kocasinan ve Fevzi Çakmak Mahalleleri.

Yapılan açıklamada, ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılmakta olan “Başakşehir Stadyum İnşaatı” sahasında kalan ve İSKİ tarafından deplasesi yapılan Başakşehir - Malkoçoğlu terfi hattının, mevcut isale hattına bağlantı çalışması nedeniyle 21 Kasım 2013 Perşembe günü 10.00 ile 00.00 saatleri arasında 14 saat süreyle bazı bölgelere su verilemeyeceği ifade edildi.

Su verilemeyecek bölgeler ise şöyle:

Sultangazi ilçesi: Malkoçoğlu, İsmetpaşa, Cebeci, Habipler, Yayla ve Pirinçci Mahalleleri ile Fenertepe Askeri Bölgesi".

İHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.