İstanbullu Gelin 47. bölüm 2. fragmanında herkes Faruk'a cephe aldı

İstanbullu Gelin 47. bölüm 2. fragmanında herkes Faruk'a cephe aldı

İstanbullu Gelin 47. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Faruk'un, Adem'in arkasından iş çevirmesi ayağına dolanmış durumda... Süreyya bu hatayı affetmeyip tavır alıyor. Dilara ve Adem üzgün... Öte yandan Fikret ve İpek arasında buzlar yavaş yavaş eriyor. Esma ve Garip'in saadetine diyecek yok. Osman'la Burcu tangoya başlıyor. Yani bir yanda hüzün diğer yanda güzel gelişmeler yaşanıyor. Faruk ile Süreyya'nın barışı arışmayacağı ise büyük merak konusu...
 

27 Nisan 2018, Cuma 13:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cuma günleri birinciliği kimseye kaptırmayan İstanbullu Gelin'in 47. bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Adem krizi yaşanıyor. Görüntüler Faruk ve Süreyya'nın arasını bozmaya yetiyor. Faruk kendini aklamaya çalışsa da bu kısa bir süre için imkansız... Dilara, Adem, Fikret, İpek ve Süreyya; Faruk'a cephe almış durumda...Öte yandan Fikret ve İpek arasında buzlar yavaş yavaş eriyor. Esma ve Garip'in saadetine diyecek yok. Her yerde el ele, kol kolalar. Osman'la Burcu tangoya başlıyor, bu başlangıç ufak tefek sakatlıklara yol açıyor. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Adem duyduğu gerçekle yıkılmıştır. Faruk ve Süreyya bebeklerinin cinsiyetini öğrenirken, Fikretler’den müjdeli haber gelir; Ada tedaviye cevap vermektedir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Adem planına odaklanır. Boranjet’in lansmanı başarılı geçse de Fikret öne çıkanın yine Faruk olmasından rahatsızdır. Fikret’i geri kazanmak isteyen İpek ise eline geçirdiği koz ile Faruk ve Süreyya arasında taşları yerinden oynatacaktır.

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Üç yapraklı yonca! Burak Altay'dan şaşırtan paylaşım