İstanbullu Gelin 55. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Keşmekeşlik Boranları mahvetmiş durumda...

İstanbullu Gelin 55. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Boranlar büyük şehrin keşmekeşliğinden sıkılmış vaziyette... Özellikle de Esma Sultan, büyük bir ızdırap çekiyor. Faruk'un ise annesini teselli etmekten başka çaresi yok.

27 Eylül 2018, Perşembe 12:36
A A
İstanbullu Gelin 55. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Keşmekeşlik Boranları mahvetmiş durumda...

Star TV'nin cuma günleri en çok izlenen diziler arasında yer alan projesi İstanbullu Gelin'in 55. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde İstanbul'da ayakta durmaya çalışan Boranlar, şehrin kargaşasından bunalmış vaziyette... Faruk hariç herkes Bursa'ya özlem duyuyor. Boranları teselli etmek yine Faruk'a düşüyor. 

ADEM SÜREYYA'YI ALIKOYDU!

Adem ile Ülfet'in işbirliği Boranlar henüz farkına varmasa da güzelce işliyor. Faruk ilk iş gününde odası olduğunu düşünerek ilerlerken sıradan bir masaya mahkum kalıyor. Hemen ardından Faruk ikinci şokla sarsılıyor. Dilara nedeniyle Süreyya'ya büyük bir öfke duyan Adem, güzel kadını alıkoyuyor. Dilara'nın haber vermesiyle soluğu Adem'in yanında alan Faruk Adem'e yumruğu indiriyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.