İşte bunun adı mucize!

250 tonluk tren 6 aylık bebeğin üzerinden geçti ama büyük bir mucize gerçekleşti...

16 Ekim 2009, Cuma 13:13
A A
İşte bunun adı mucize!

Avustralya'da bir tren istasyonunda yaşanan olay herkesin kanını dondurdu. Annenin bir anlık dalgınlığı, az kalsın çok trajik bir ölüme neden oluyordu. Ancak bunun tam tersine bir mucize gerçekleşti... (Posta İnternet)

İşte bunun adı mucize!

İçinde 6 aylık bir çocuk bulunan bebek arabasının kaşla göz arasında tren raylarına nasıl düştüğüne kimse inanamadı. O sırada 250 tonluk bir trenin istasyona ulaşmasına sadece birkaç saniye kalmıştı. (Posta İnternet)

İşte bunun adı mucize!

İsmi açıklanmayan anne, bebek arabasının raylara düştüğünü görünce bir anda paniğe kapıldı ve yaklaşmakta olan treni elleriyle durdurmak istercesine çaresiz bir hareket yaptı. Ancak o anda olanlar oldu. (Posta İnternet)

İşte bunun adı mucize!

Hızla gelen tren duramadığı için bebek arabasını ezip geçti. Etraftakilerin korku dolu bakışları arasında anne de bebeğini o anda kaybetmiş olmanın büyük şokunu yaşıyordu. (Posta İnternet)

İşte bunun adı mucize!

Ancak Melbourne'de büyük bir mucize gerçekleşti... Daha sonra trenin altından çıkarılan bebeğin burnu bile kanamamıştı. Şok içindeki anne, bir battaniyeye sarılıp, yaşama sıkı sıkı tutunmayı başaran bebeğiyle birlikte hastanede gözlem altına alındı. Şu anda ikisinin durumu da gayet iyi... (Posta İnternet)

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.