İşte Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık'ın Kulaklı Orman Baykuşu kavgasının perde arkası

Eski futbolcu Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık ile bir veteriner arasında Kulaklı Orman Baykuşu yüzünden önce kavga çıktı sonra polemik başladı. Taraflar olayın perde arkasını Duymayan Kalmasın programına anlattı

28 Mart 2017, Salı 12:05
A A
Eski futbolcu Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık, İstanbul Bolluca'daki evlerinin bahçesinde bulduğu kanadı kırık baykuşu veterinere götürdü.

Veterine Dilara Tezel ''Bu nesli tükenmek üzere olan kulaklı baykuş. Orman Bakanlığı'na teslim edeceğiz'' dedi. 

Buna çok kızan ve baykuşu geri almaya çalışan Yağmur Aşık, Veteriner Dilara Tezel'e tekme-tokat saldırdı.

O anlar veterinerdeki güvenlik kameralarına böyle yansıdı;
YAĞMUR AŞIK TERÖR ESTİRDİ:Duymayan Kalmasın programına bağlanan Yağmur Aşık iddaların asılsız olduğunu söyledi.

'5 BİN LİRAYA SATACAKLARDI'

Baykuşu bulduğunu ve tedavi ettirdikten sonra doğaya salmak üzere veterinere götürdüğünü söyleyen Yağmur Aşık, kavganın veterinerdekilerin baykuşu önce satın almaya sonra da saklamaya çalışmalarından kaynaklandığını öne sürdü.

Yağmur Aşık, "Ben bu kavgayı yapmasaydım hayvanı 5 bin liraya satacaklardı" dedi.

Yağmur Aşık'ın ardından Duymayan Kalmasın programına bağlanan Veteriner Dilara Tezel "Baykuş iddia edildiği gibi kanadı kırık gelmedi. Hayvan bize geldiğinde bakıma ihtiyacı vardı. Hayvan bize geldiği anda Orman Bakanlığı'na haber verildi" dedi.

'MÜMKÜN MÜ!'

Dilara Tezel sözlerine şöyle devam etti: Bir veteriner hekimin 'Bu kuşu 5 bin liraya satarız' demesi mümkün mü? Olayın bütün ses ve görüntü kayıtları var. Bakanlık durumun takipçisi. Görüntüler Veterinerler Hekim Odası'na sunuldu. Onlar da konu hakkında açıklama yapacak.


Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık veterineri birbirine kattı

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.