İşte "geleceğin iPhone'u!"

Belki iPhone 5S değil ama önümüzdeki senelerin iPhone'u, bu etkileyici resimlerdeki gibi olabilir!

16 Ağustos 2013, Cuma 11:15
A A

Apple iPhone, tasarım ve yapı kalitesi anlamında en öne çıkan akıllı ceplerden bir tanesi. Apple'ın imrendiren tasarımına eklenen iyi işçilik, işlevleri ve hızı arka plana atılamayacak cihazı birçoğu için bir moda malzemesine dönüştürmüş durumda.

Ancak Steve Jobs'un ölümünün ardından, Tim Cook yönetimine geçen Apple'ın yenilik anlamında yeteri kadar hızlı davranmadığı sıkça konuşuluyor. Apple'ın belki de sizler için bir araya getirdiğimiz konseptlerdeki gibi cihazı sarmalayan bir ekran teknolojisini iPhone'a getirmesi gerekiyor. Böyle bir telefonu elinizde tutarken sorun yaşayacağınız açık, ancak bunu Apple bu sorunları çözemeyecek kapasitede bir şirket değil.

Dribbble.com'dan tasarımcılar Michael Shanks, Ali Rahmoun ve Sebastian Scheer'ın elinden çıkan iPhone konseptleri, belki hemen gerçeğe dönüşmeyecekler ama bizce bakmaya değerler.


Daha fazla konsept; sonraki sayfalarımızda.


Sarmal ekranlı iPhone konseptleri - II

Bir başka konsept ve tasarımcıların sayfaları; sonraki sayfamızda.


Sarmal ekranlı iPhone konseptleri - III

Daha fazlası için tasarımcıların sayfalarına tıklayabilirsiniz: Michael Shanks, Ali Rahmoun ve Sebastian Scheer

Resimlerle: Android'i tamamen iPhone'a dönüştürün!

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.