İşte, gizemli kutunun içi!

İşte, gizemli kutunun içi!

Şu anda dünyada sadece 300 kişi ona sahip. Ama bu durum, içinde ne olduğunu öğrenmemize engel değil!

21 Aralık 2013, Cumartesi 12:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Steam'in yeni oyun konsolu - PC'si Steam Machine'e sahip olan 300 şanslı tester'dan biri olmayabilirsiniz. Ama yine de, bu gizemli kutunun içinde neler var, öğrenebilirsiniz. Çünkü iFixit sitesi, sizler için kutuyu çoktan açmış ve içerisindekileri incelemiş durumda.

iFixit, dağıtılan 300 adet Steam prototipinden birini ele geçirmeyi başarmış ve Steam OS ile çalışan bilgisayarın parçalarını tek tek incelemiş. Görünen ilk detay, prototip Steam Machine'in, zaten içi açılmak ve kurcalanmak ve hatta geliştirilmek üzere hazırlanmış olduğu. Ana kasa sadece Philips No 2 vida ile sıkıştırılmış. Modüler tasarımı ile sabit disk ve video sürücüsü güncellenebilecek şekilde tasarlanmış.

Hemen hemen her parçası değiştirilebilir olan tasarımda oldukça tanıdık özellikler göze çarpıyor. 3.2 GHz Intel Core i5 4570, ZOTAC GeForce GTX 780 3GB GDDR5 GPU , 2x Crucial 8 GB DDR3 RAM ile toplam 16 GB RAM... 1 TB Seagate diske sahip sistem PS/2 klavye dahil olmak üzere bir çok standart port da bulunduruyor.Resimlerle: Dünden bugüne oyun konsolları!

Kaynak: CHIP Online

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER NASA, Mars'ta görüntülenen buzlu kum tepelerinin fotoğraflarını paylaştı