İşte Kurtlar Vadisi gerçeği!

İki yıldır ekranda olmayan, başrolünde Necati Şaşmaz'ın yer aldığı 'Kurtlar Vadisi' dizisinin yeni bölümleri için birkaç kanalla görüşmelerin devam ettiği, bölüm başına maliyetin ise 1.5 milyon lira olduğu öğrenildi. Maliyetin yüksek olmasından dolayı hiçbir kanal diziye sıcak bakmıyor

04 Nisan 2018, Çarşamba 11:01
A A

"İki yıldır ekranda olmayan, başrolünde Necati Şaşmaz'ın yer aldığı 'Kurtlar Vadisi' dizisinin yeni bölümleri için birkaç kanalla görüşmelerin devam ettiği, bölüm başına maliyetin ise 1.5 milyon lira olduğu belirtildi. Posta Gazetesi'nden Mesut Yar'ın, "Görüşmeyen Kanallar Net" başlıklı yazısı şöyle:"Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümleriyle iki ayn kanalda yayınlanmıştı. Son olarak Kanal D'de sezonu tamamladı ve iki yıldan beri dizinin yeni bölümlerinden ses seda yok.

"360 TV'nin tekrarlarını yayınladığı dizinin tekrar hakları şimdi Beyaz TV'nin elinde ve geçen pazartesiden beri yine yayında. Bu arada Pana Film'in 'Kurtlar Vadisi' serisinin yeni bölümleri için birkaç kanalla görüşme halinde olduğu söyleniyor. Son olarak bölüm başına aldığı 1.5 milyon lirayla döneminin rekorunu kıran dizinin görüştüğü kanallar arasında; Show TV, FOX, Star TV, Kanal D ve Atv yok. O parayı (bir parça daha üstünü) verecek bir kanal bilen varsa hemen konum atsın da bu köşeye yazayım."

Oyuncu Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi ve yeni projeleriyle ilgili geçen günlerde açıklamalarda bulunmuştu. Necati Şaşmaz, ilk kez Kurtlar Vadisi’nde oynadığı Polat Alemdar rolü dışında bir rol ile ekranlarda olacak.

Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi dizisi için televizyon kanallarıyla görüşmelerin devam ettiğini söylerken, dizinin önümüzdeki sezon ekranda yer alabileceğini söyledi.

Necati Şaşmaz, senaryosunu kendisinin kaleme aldığı uluslararası bir dizide 'Şems' karakterine hayat vereceğini de söyledi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Jemima Kirke sevgilisinin klibinde oynadı