İstemediklerinizi yok edin!

İstemediklerinizi yok edin!

Facebook'un giriş ekranında görmek istemediğiniz paylaşımları ortadan kaldırmanın yeni bir yolu var!

10 Kasım 2014, Pazartesi 14:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Facebook'un haber kaynağında yapılan küçük bir güncelleme sayesinde, en çok kimlerin gönderilerini gördüğünüzü listeleyebiliyor ve istemediklerinizle sonsuza kadar vedalaşabiliyorsunuz.

Şu an sadece mobil uygulamada bulunan özelliğe ulaşmak için Ayarlar bölümüne gelin ve Haber Kaynağını Yönet'i seçin. Burada önceki hafta gönderilerini en çok gördüğünüz kişileri ve takibi bıraktığınız kişileri göreceksiniz. Buradan istediğiniz kişileri tekrar takip edebilir veya takipten çıkabilirsiniz. Daha spesifik olmak isterseniz, bu pencerenin en üstündeki menüyü kullanarak kişi, sayfa ve grup belirtmeniz de mümkün.

İsterseniz belirli makalelerden kurtulabilirsiniz. Bunun için ilgili paylaşımın sağ üstündeki oka dokunmanız yeterli. Bu işlev yeni değil, ancak yeni olan, sözkonusu gönderiyi paylaşan kişiden daha az içerik görmeyi tercih edebilmeniz.

Haberimizin başında da belirttiğimiz gibi bu özellik, şu an sadece mobil uygulamada mevcut görünüyor. Ancak aynı işlevlere yakın zamanda masaüstünde de rastlamak, şaşırtıcı olmayacak.

Resimlerle: Temiz Facebook için en iyi araçlar!

Kaynak: CHIP Online

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2020’nin En İyi Astronomi Fotoğrafçısı Yarışması'nın kazananları belli oldu