İtalya'yı sarsan aşkın kahramanı: Deniz Akalın

İtalya'yı sarsan aşkın kahramanı: Deniz Akalın

Juventus Kulübü Başkanı ve ülkenin en zengin isimlerinden 39 yaşındaki Andrea Agnelli ile yaşadığı yasak aşkla İtalya'yı sarsan Deniz Akalın'ın fotoğrafları ortaya çıktı

12 Kasım 2015, Perşembe 10:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Diva e Donna ile Chi adlı magazin dergileri, geçtiğimiz aylarda ortaya atılan aşk iddiasını sonunda fotoğraflarla belgeledi.

Andrea Agnelli ve Deniz Akalın farklı zamanlarda ve Torino’nun farklı mekanlarında öpüşürken görüntülendi. Diva e Donna, "Yılın en çok beklenen fotoğrafları. Andrea Agnelli ve Deniz ortaya çıktı" başlığıyla verdiği haberinde, çiftin artık gizlenme gereği duymadığını belirtti.Bazı İtalyan haber sitelerinde, isimlerinin birbirine yakın olmasından dolayı Deniz Akalın yerine, ünlü eski manken Deniz Akkaya’nın fotoğraflarının kullanılması dikkat çekmişti.

2 MİLYON EURO TAZMİNAT ALDI

İtalyan basının 'Yalan Rüzgarı' yorumunu yaptığı ilişkinin kahramanlarından Agnelli’nin 10 yıllık eşi Emma Winter bu ilişki yüzünden evi terk ederken, Deniz Akalın’ın da Juventus Kulübü’nün eski pazarlama müdürüyle evliliğini Andrea için bitirdiği ortaya çıktı.

İddiaya göre, siyah-beyazlı kulübe zamanında önemli sponsorlar kazandıran Calvo, ihaneti öğrendikten sonra kulüpten 2 milyon Euro tazminat alarak ayrıldı ve FC Barcelona’yla anlaştı.Seki Juventus Pazarlama Müdürü Francesco Calvo, eşinin ilişkisini öğrenince kulüpten ayrıldı.

Bu haberlerin ardından, Agnelli’nin 38 yaşındaki İngiliz eşi ve iki çocuğunun annesi Emma Winter evi terk etti. Arkadaşı Eva Herzigova’nın ikna çabaları da apar topar Londra’ya taşınan Winter’ı İtalya’ya döndürmeye yetmedi.

DENİZ AKALIN KİMDİR?

Andrea Agnelli’yle olan beraberliğiyle dikkatleri üzerine çeken Deniz Akalın, Türkiye’de sırasıyla Notre Dame de Sion ve Üsküdar Amerikan Lisesi’ni bitirdi. Üniversite için yurt dışını tercih eden Akalın, önce Princeton Üniversitesi’nde sanat tarihi okudu, üzerine Bocconi Üniversitesi’nde master yaptı. Bir dönem Londra’daki dünyaca ünlü müzayede evi Christie’s’de çalışan 32 yaşındaki Deniz Akalın, devamında bir süre de Four Seasons Otelleri’nde görev yaptı. Akalın'ın eski eşinden 2 yaşında bir kızı var.Akalın ve eski eşi Francesco Calvo (ortadakiler)

KUZENİYLE ARASI AÇILDI

Bazı magazin sitelerine yansıyanlara göre, otomotiv devi FIAT’ın kurucusu Agnelli ailesinin varislerinden John Elkann ile kuzeni Andrea Agnelli’nin arası, bu gelişmeler yüzünden açıldı. Elkann’ın, ilişkisinin açığa çıkmasının ardından Calvo’ya kulüp kasasından 2 milyon Euro ödeyen kuzenine, “Hatalarının bedelini, Juventus’un hissedarlarına ödetemezsin” dediği konuşuluyor.Agnelli ve Akalın'ın aşkı İtalya'da magazin basının gündeminin ilk sırasına oturdu.Tüm İtalyan basını bu habere geniş yer ayırdı.


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Baysal Yurtçu ve Nihat Altınkaya koronavirüs oldu